Natalia Siwiec w lokach

Jarosław Bieniuk na kolacji z Natalią Siwiec w restauracji Mateusza Gesslera! Kto jeszcze im towarzyszył?

Natalia Siwiec w lokach

Jarosław Bieniuk, Natalia Siwiec i Rafał Brzozowski pokazali zdjęcie ze wspólnej kolacji! Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Tak naprawdę znajomość sportowca z modelką i jej mężem trwa od lat. Po śmierci Ani Przybylskiej Natalia Siwiec opowiadała, że wielokrotnie bywali w Gdyni w odwiedzinach u Jarosława Bieniuka i aktorki na długo przed tym zanim Ania Przybylska zaczęła poważnie chorować.

Później celebrytka wraz z mężem wspierali piłkarza. W jednym z ostatnich wywiadów modelka przyznała, że Jarosław Bieniuk namówił ją i ukochanego do tego, by razem z nim wspierali pewną fundację. Oczywiście odpowiedź była pozytywna. Nie dziwi więc fakt, że Natalia Siwiec podpisała zdjęcie:

Przyjaciele... :)

Zobacz: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

 

Jarosław Bieniuk, Natalia Siwiec i Rafał Brzozowski na kolacji

Na kolacji znalazł się też Rafał Brzozowski z partnerką. Muzyk i Bieniuk poznali się niedawno, a połączyła ich praca. Panowie zgodzili się na udział w programie "Mali Giganci", w którym są opiekunami drużyn. Jak widać świetnie się dogadują, a swoją znajomość przenieśli też na grunt prywatny. Sobotni wieczór wszyscy spędzili razem w restauracji Mateusza Gesslera, a wspólną fotkę pokazała Natalia Siwiec!

 

Zobacz: Bieniuk wspomina Przybylską: "Moja wina, że się w niej zakochałem?" Zdradził też, z czym Ania sobie nie radziła...

 

Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Rafał Brzozowski na wspólnej kolacji

Jarosław Bieniuk uśmiech

 

Bieniuk i Brzozowski poznali się na planie "Małych Gigantów"

Jarosław Bieniuk z Rafałem Brzozowskim na planie "Małych Gigantów"
Instagram

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01