W niedzielę 8 lipca 2018 Esmeralda G., najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, spowodowała groźną kolizję na ulicy Ząbkowskiej na Pradze, na której odbywała się impreza „Otwarta Ząbkowska”. Nie zbaczając na zamkniętą ulicę i szlabany, celebrytka i tak na nią wjechała, uderzyła w metalowe barierki, wykonała szybki skręt i uderzyła w wjeżdżające ze skrzyżowania auto. Esmeralda trafiła do szpitala z obrażeniami, a sprawę wypadku bada oczywiście policja.

Reklama

Zaledwie pół roku temu siostry Godlewskie miały wypadki samochodowe krótko po sobie! Esmeralda Godlewska przyznała, że wpadła w poślizg, a jej auto wpadło do rowu. Ze szczegółami opisała swój wypadek na Instagramie, przyznając, że otarła się o śmierć! Wtedy obie siostry opowiedziały nam o swoich wypadkach i podkreśliły, że prawdopodobnie niemały wpływ na nie mieli... hejterzy! Sprawdźcie dlaczego!

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy jak doszło do opublikowania pierwszej kolędy Sióstr Godlewskich! Gdyby nie...

Zobacz także

Przeczytaj też: TYLKO U NAS: Siostry Godlewskie wystąpią nago w magazynie dla panów! "Ustalane są szczegóły. Nie chcemy żeby sesja była wulgarna!"

Siostry Godlewskie mają za sobą trudne przeżycia

Instagram

Teraz siostry Godlewskie obwiniają hejterów o swoje wypadki samochodowe!

Reklama

Print screen Youtube.com/Esmeralda Godlewska

Reklama
Reklama
Reklama