Kto wystąpi w 3. edycji programu Rolnik szuka żony?
Instagram
Newsy

Wiemy, kto wystąpi w 3 edycji Rolnik szuka żony! Kto, oprócz Szymona, będzie szukał miłości?

Wiemy, kto wystąpi w 3 edycji Rolnik szuka żony! Kto, oprócz Szymona, będzie szukał miłości?
Anna Michalska z Rolnik szuka żony
Newsy
Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" sprzedaje... szczeniaki! Ta rasa rozczuli każdego! ZDJĘCIE
Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" sprzedaje... szczeniaki! Ta rasa rozczuli każdego! ZDJĘCIE

Anna Michalska z Rolnik szuka żony dała ogłoszenie, że sprzedaje szczeniaki. Są to małe beagle. Sama ma już kilka psów tej rasy i jak napisała, chyba z tego miotu też sobie zostawi jednego. Resztę sprzedaje, wrzuciła więc przesłodkie zdjęcie ze szczeniaczkami. Po ile? W tej kwestii trzeba napisać do samej Ani.   Zobacz: Najbardziej cierpliwe psy dla dzieci     Prawda, że przepiękne te pieski? Chyba minął jej już niesmak po Mariuszu Smadze, którego wybrała jako partnera w Rolnik szuka żony. Ania została na swojej ukochanej wsi, a Mariusz przeniósł się do Warszawy i pracuje na lotnisku jako kucharz. Tymczasem rusza trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony". Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie pięciu rolników z nowej edycji, a pierwszy odcinek już 4 września!   Zobacz także: TYLKO U NAS: Oto nowy uczestnik "Rolnik szuka żony 3" - Szymon! Jak radzi sobie z dziewczynami?   Anna Michalska nadal szuka miłości?   Anna Michalska jest samotną rolniczką wychowującą syna.

Marta Manowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram
Newsy
WOW! Prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała ZDJĘCIE w bikini. Ależ ona ma figurę!
WOW! Prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała ZDJĘCIE w bikini. Ależ ona ma figurę!

Marta Manowska pokazała, jak wygląda w bikini. Prowadząca wielki hit Telewizji Publicznej "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, jak wypoczywa na wakacjach. Okazuje się, że gwiazda wybrała się na urlop do Toskanii we Włoszech. Patrząc na zdjęcia Marty Manowskiej jesteśmy pewni, że podróż do malowniczej Toskanii jest bardzo udana. Wszystko tak jak ma byc Niebo niebieskie trawa zielona I najlepiej wypada w "filtrze" normal #czyli #raj #nofilter #tuskany #love #new #addiction #widok #z #balkonu  - napisała pod jedną z fotek z wakacji (pisownia oryginalna). Zobaczcie, jak na wakacjach wypoczywa Marta Manowska i jak prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Ależ ona ma figurę! Tak szczupłej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna modelka. Zgadzacie się z nami?   Zobacz także: Kuracja na zniszczone włosy: olej kokosowy   Marta Manowska w bikini. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" pojechała na wakacje. Marta Manowska wypoczywa w Toskanii.

Marta Manowska, Szymon z Rolnik szuka żony
Newsy
Znamy już dwóch uczestników 3. edycji Rolnik szuka żony. Pamiętacie kto jest pierwszym uczestnikiem?
Znamy już dwóch uczestników 3. edycji Rolnik szuka żony. Pamiętacie kto jest pierwszym uczestnikiem?

Rusza trzecia edycja "Rolnik szuka żony" już 4 września w TVP1. I rosną w związku z tym emocje, ponieważ każdy chce wiedzieć, kto został wybrany z 10 kandydatów do programu do ścisłej piątki, którą zobaczymy w jesiennych odcinkach. Na ramówce TVP Marta Manowska przyszła w towarzystwie jednego z uczestników trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" - Szymona!     Kim jest Szymon z Rolnik szuka żony 3? Kim jest Szymon? To 29-letni kawaler z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia mgr inż. leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Z zamiłowania i zawodu rolnik, właściciel 45 hektarowego gospodarstwa, które zresztą uważa za najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Zajmuje się hodowlą bydła. Nazywam to krainą marzeń, żurawi i krowich placków - powiedział Szymon w programie. Szymon jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem, uważającym, że naturalnym rozwinięciem każdego związku jest założenie rodziny. W programie nasz bohater poszukuje kobiety wrażliwej i inteligentnej, gotowej żyć w zgodzie z Bogiem i naturą. Chce, aby to była katoliczka, ja jestem we Wspólnocie czystych serc i życia w duchu świętym, taka co by chciała czytać biblię. Szukam dziewczyny, w której widać skromność, o mentalności biblijnej - powiedział Szymon w Rolnik szuka żony. Wygląd zewnętrzny nie jest mu obojętny, aczkolwiek nie jest w stanie określić swojego typu kobiety. Twierdzi, że w praktyce wychodzi tak, jak powie serce. Ma tylko cichą nadzieję, że serce nie wskaże mu kobiety wyższej niż 175 cm. Czy jest romantyczny? Bóg jest romantyczny, stworzył tak niesamowity świat. Teraz wszystko musi się na świecie się opłacać, ale ja będę tak  żył na przekór światu, ja nie chce być milionerem, Bóg zapewni wszystko co trzeba - powiedział rolnik. A kto jest drugim rolnikiem, który będzie w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner