Roksana Węgiel na scenie w Opolu
ONS.pl

Roksana Węgiel znów w ogniu krytyki przez występ w Opolu! Co nie spodobało się fanom?

Roksana Węgiel na scenie w Opolu
ONS.pl

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas pierwszego dnia 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. To był jej debiut w opolskim amfiteatrze. Roksana Węgiel zwróciła uwagę zarówno swoim talentem, jak i nową fryzurą. Wokalistka znacznie obcięła swoje włosy, co spotkało się z pozytywną reakcją jej fanów. Niestety, miłośnicy talentu Roksany mniej zachwyceni byli jej... makijażem i stylizacją! Na Roksanę spadła lawina hejtu!

Roksana Węgiel skrytykowana za swoją stylizację

Roksana Węgiel już od dawna zmaga się z hejtami, które dotyczą jej ubrań i makijażu. Gwiazda mimo młodego wieku, ma już swój charakterystyczny sceniczny styl - jej looki są oryginalne, nietypowe i niejedna gwiazda wielkiego formatu z pewnością by się ich nie powstydziła. Tymczasem jej fani często bywają oburzeni, żę Roksana ma mocny make-up i odważne stylizacje. Tak jak po jej występie w Opolu!

Nie za odważny makijaż

wez się ubieraj normalnie

Przestań się tak mocna malować

Te stroje są zbyt odważne!

Wyglądasz wulgarnie - komentują fani.

Na profilu Roksany Węgiel wywiązała się ostra dyskusja dotycząca jej scenicznego looku. Nie da się oczywiście ukryć, że wokalistka miała mocniejszy makijaż, zwłaszcza oczu i oryginalną stylizację, ale ciężko tu mówić o "wulgarnym" wyglądzie! A waszym zdaniem Roksana przesadziła ze stylizacją? 

Roksana Węgiel na Festiwalu w Opolu
ONS.pl

Roksana Węgiel miała mocniej umalowane oczy

Roksana Węgiel w Opolu miała mocny makijaż
ONS.pl

 

Więcej na temat Opole Roksana Węgiel
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22