Newsy

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior, ale czy na niej zaśpiewa? Wiemy!

TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior, ale czy na niej zaśpiewa? Wiemy!

Jak wiadomo, Eurowizję Junior 2019 w Polsce w listopadzie poprowadzą Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy zwyciężczyni konkursu sprzed roku także zaśpiewa na scenie w Gliwicach. Okazuje się, że tak! Jaki utwór? Posłuchajcie! Przy okazji Roksana zdradziła nam, jak radzi sobie z językiem angielskim!

Zobacz także: Plebiscyt na hit lata 2019! Ostatni tydzień głosowania! Cleo ma jeszcze szanse!

Roksana Węgiel o Eurowizji

Roksana Węgiel z chłopakiem
Newsy
W jakich stosunkach są teraz Roksana Węgiel i jej były chłopak Daniel?
W jakich stosunkach są teraz Roksana Węgiel i jej były chłopak Daniel?

Jakiś czas temu Roksana Węgiel rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem. Młodzi rozstali się podobno  ze względu na brak czasu i rozwijające się kariery. Artystka nie komentuje życia prywatnego, jednak nam zdradziła, w jakich relacjach jest dziś z młodym wokalistą. Czy utrzymują kontakt? Kolegują się? A może jest zupełnie odwrotnie? Posłuchaj, co powiedziała nam Roxie! Zobacz także:  TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior! Kto jeszcze?

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019
Newsy
TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior! Kto jeszcze?
TYLKO U NAS: Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior! Kto jeszcze?

Ale wiadomość!  Roksana Węgiel, która wygrała ostatnią edycję Eurowizji Junior. poprowadzi kolejną odsłonę muzycznego konkursu! Okazuje się, że to właśnie młoda piosenkarka będzie gospodynią show, które zostanie zorganizowane w Gliwicach. Impreza odbędzie się już 24 listopada! Kto jeszcze poprowadzi Eurowizję Junior 2019? Wiemy! To nowe gwiazdy TVP!  Kto poprowadzi Eurowizję Junior 2019? Oprócz Roksany Węgiel Eurowizję Junior poprowadzą także Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora! Idę Nowakowską widzowie doskonale znają z takich programów jak "Dance, dance, dance" czy "Pytanie na śniadanie". Aleksander Sikora również niedawno dołączył do grona prowadzących poranne show TVP. Teraz przed nowymi gwiazdami TVP kolejne wyzwanie! Co o nim mówią? „ Wydaje mi się, że to co kocham najbardziej to dzieci, ich pasję, prawdę, którą mają w sobie. Te dzieci, które występują na Eurowizji są takie, jeszcze niezniszczone przez ten cały świat, więc jestem podekscytowana, że będę mogła być w środku tej atmosfery ” – powiedziała Ida Nowakowska   „ Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że spotkamy się z widzami w Gliwicach, to jest niezwykłe przedsięwzięcie i TVP od dawna przygotowuje się do tego, byśmy 24 listopada spotkali się w Gliwicach - mówił Olek Sikora (więcej: tutaj). Władze TVP właśnie potwierdziły nasze informacje za pośrednictwem Facebooka. Na portalu społecznościowym pojawiło się nagranie z udziałem prowadzących Eurowizję Junior 2019!    Będziecie oglądać? Zobacz także:   To oficjalne. Wiemy gdzie i kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019. Wybór miasta to ogromne zaskoczenie Ida Nowakowska poprowadzi Eurowizję Junior. Muzyczne show poprowadzi również...

stylizacje gwiazd
East News/Instagram
Fleszstyle
Magda Mołek i Roksana Węgiel zadały szyku na festiwalu! Wyglądały najlepiej w tym tygodniu?
Magda Mołek i Roksana Węgiel zadały szyku na festiwalu! Wyglądały najlepiej w tym tygodniu?

Pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! W minionym tygodniu zdecydowaliście, że najlepszą stylizację zaprezentowała Magda Bereda . To właśnie ona zdobyła największa liczbę głosów za swój look. To oznacza, że cenicie prosty styl Magdy, która wybiera ubrania dostępne dla wszystkich. Artystka ceni sobie minimalizm, nie wybiera drogich ubrań i dodatków, a jej stylizacje nie są skomplikowane i trudne do skopiowania. Czy tym razem uznacie, że Magda znów wyglądała najlepiej? Niewykluczone, choć nie będziemy ukrywać, że konkurencja depcze jej po piętach! Tym bardziej, że w tym tygodniu odbył się festiwal Top of the Top 2019 w Sopocie i mamy z niego kilka ciekawych stylizacji! Zobaczcie je poniżej i zdecydujcie, która gwiazda wyglądała najlepiej w tym tygodniu. 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner