Roksana Węgiel
EastNews

Rodzina Roksany Węgiel już wkrótce się powiększy! "Moja mama mnie zabije, ale tak będę miała..."

Roksana Węgiel
EastNews

Roksana Węgiel pochwaliła się radosną informacją! Okazuje się, że rodzina wokalistki już wkrótce się powiększy. Roksana to dziś jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Zrobiło się o niej głośno, kiedy na początku 2018 roku wygrała pierwszą edycję hitowego dziś programu "The Voice Kids".  Później Roksana zachwyciła również międzynarodową publiczność i wygrała konkurs Eurowizja Junior. 14-letnia wokalistka ma spore grono fanów, które mocno jej kibicuje. Teraz Roksana w jednym z wywiadów przekazała im wiadomość z jej życia prywatnego. Roxie nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, ponieważ wkrótce w jej rodzinie pojawi się dziecko. Roksana będzie miała braciszka! 

Roksana Węgiel będzie miała drugiego brata

Roksana Węgiel w rozmowie z Faktem przyznała, że jej mama spodziewa się trzeciego dziecka. Roxie ma już młodszego brata, ale już wkrótce na świecie pojawi się kolejne rodzeństwo. Jak wokalistka zareagowała, gdy reporter dziennika zapytał ją o to, czy to prawda, że będzie miała drugiego braciszka? Roksana Węgiel potwierdziła, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie starszą siostrą. 

Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać- powiedziała Roksana Węgiel. 

Roksana zdradziła przy okazji, że narodziny maleństwa są zaplanowane na początek przyszłego roku, chłopiec przyjdzie na świat już w lutym. 

Całej rodzinie Roksany Węgiel serdecznie gratulujemy! :)

Zobacz także: Wybierz Gwiazdę Roku 2019 Party.pl w naszym wielkim plebiscycie! Głosuj!

Roksana Węgiel przyznała, że będzie miała drugiego braciszka.

Roksana Węgiel w programie Kuby Wojewódzkiego

Rodzina wokalistki wkrótce się powiększy.

Roksana Węgiel w Sopocie
Instagram

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37