Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Ewelina Lisowksa w Media Expert
ONS
Newsy

Reklama z Lisowską budzi mieszane uczucia. Ile razy została wyemitowana w telewizji?

Są oficjalne dane

Chyba żadna reklama nie wywołała ostatnio tak wielkiego zainteresowanie jak spoty Media Expert z Eweliną Lisowską. Kampania podzieliła fanów piosenkarki na dwa obozy - tych co mieli dość reklam w telewizji, i tych, którym w ogóle nie przeszkadzała. Więcej jednak było hejterów, dlatego też sieć sklepów postanowiła coś z tym zrobić. Przypomnijmy: Internauci mieli dość reklam z Lisowską. Sieć sklepów podjęła już pewne kroki

Antyfani Lisowskiej mieli za złe marce, że reklama z nią jest emitowana tak często i w tak wielu kanałach. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że spoty reklamowe z Eweliną od 20 listopada do 28 grudnia wyemitowano aż 24,7 tysiąca razy. Jak informuje miesięcznik Press, sieć sklepów za czas reklamowy w telewizji musiała zapłacić aż 30,6 milionów złotych! Według oświadczenia sieci, częstotliwość spotów ma być teraz mniejsza.

Cieszycie się?

Zobacz: Lisowska zgubiła buta podczas występu na Sylwestrze. Szybko z tego wybrnęła

Ewelina Lisowska na planie nowego klipu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Donatan o udziale Eweliny Lisowskiej w reklamie Media Expert
ONS
Newsy
Donatan o reklamie z Lisowską: Sprzedała ten numer do reklamy i...
Użył mocnych słów

Reklama z Eweliną Lisowską wzbudziła takie zainteresowanie i jednocześnie wywołała bardzo dużo nieprzychylnych komentarzy, że głos w tej sprawie zabrała artystka, która raczej nie komentuje takich doniesień. Wyznała, że nie wie o co tyle szumu i żeby ludzie nie oglądali, jeśli im się nie podoba. Poruszenie nie ustawało w dalszym ciągu i na ten temat wypowiedziała się nawet sieć sklepów Media Expert. Zobacz: Internauci mieli dość reklam z Lisowską. Sieć sklepów podjęła już pewne kroki Negatywnych komentarzy nie rozumie producent muzyczny, Donatan. Muzyk stanął w obronie młodej artystki i podzielił się swoją opinią na Facebooku. Jak zawsze szczery podkreślił, że Lisowska zrobiła dobrą piosenkę, która została wykorzystana w reklamie, więc może cieszyć się podwójnie, ponieważ zarobiła dwa razy na jednym utworze. Oczywiście dogryzł też wszystkich tym, którzy nie są zadowoleni z emisji tych reklam. Zrobił to w swoim stylu: Większość krytykuje udział Eweliny Lisowskiej w reklamie..a ja przeciwnie uważam że to dobra decyzja. MASZ OKAZJĘ TO KORZYSTAJ! Dziewczyna zrobiła hita, zarobiła na nim dobry sos, potem sprzedała ten numer do reklamy i zarobiła kolejny raz. I bardzo dobrze! A ta banda narzekających frustratów siedząca przed TV cały dzień i pierdząca w fotel będzie oglądała tę reklamę do zajebu a na taki hajs jak zarobiła Ewelina popatrzeć będą mogli tylko grając w Eurobiznes. AMEN Macie podobne zdanie? Zobacz: Lisowska zastąpiła Dodę w reklamie. Swoje spoty uważa za lepsze     Plejada gwiazd na Sylwestrze w Gdyni:

Gra z Dodą
ONS
Newsy
Lisowska irytuje fanów w reklamach. Powstała zabawna gra z Dodą w roli głównej
Chcą powrotu Doroty

Chyba żadna reklama nie wywołała ostatnio tak ogromnych emocji jak spoty z Eweliną Lisowską . Ich częstotliwość była tak duża, że większość zaczęła mieć jej dość. Sieć sklepów obiecała, że podejmie w tej sprawie odpowiednie kroki. Przypomnijmy: Reklama z Lisowską budzi mieszane uczucia. Ile razy została wyemitowana w telewizji? Fani postanowili jednak wziąć sprawy w swoje ręce . Na stronie www.właczoneniskieceny.pl jest gra, w której można uciekać przed reklamą z Lisowską. W ten sposób pomagamy Dodzie odzyskać pracę . Brzmi dziwnie? Aplikacja ma jedynie na celu rozładowanie napięcia i hejtu, które wywołuje reklama, nikogo też nie obraża. Da się jednak wyczuć, że twórcy woleli spoty z Dodą, które były nieco ciekawsze i mniej irytujące. Zaznaczają jednak, że zbieżność i podobieństwo postaci jest przypadkowe. Chyba naprawdę mają dość tych reklam. Zobacz: Donatan o reklamie z Lisowską: Sprzedała ten numer Doda na Sylwestrze Polsatu:

Mariusz Ząbkowski Dżaga i Doda o Ewelinie Lisowskiej
ONS
Newsy
Będzie wojna? Lisowska obraziła Dodę. Po jej stronie stanął Dżaga: Wypuściła gniota
Koniec roku rodzi nowy konflikt w mediach

Jakiś czas temu w telewizji pojawił się spot reklamujący popularną sieć sklepów RTV/AGD. Do tej pory twarzą firmy była Doda , ale ze względu na uszczuplony budżet gwiazda zrezygnowała z dalszej kampanii, a w zamian za nią firma postawiła na Ewelinę Lisowską . Wraz z telewizyjnymi spotami pojawiły się spekulacje, że młoda gwiazda wygryzła artystkę i sprzątnęła jej sprzed nosa kontrakt. Uczestniczka "X-Factor 2" zabrała głos w tej sprawie. Zobacz: Lisowska swoje spoty uważa za lepsze od Dody Lisowska wyznała, że przyjęła tylko propozycję, która została jej złożona. Nie miała pojęcia, że kontrakt z marką zostanie odebrany jako "wygryzienie Dody". W swojej wypowiedzi jednak zakpiła z Rabczewskiej mówiąc, że ona w reklamie pokazuje to, co potrafi najlepiej, czyli śpiewa. Zapewne w ten sposób chciała nawiązać do kontrowersyjnego spotu, w którym Doda chodziła nago po sklepie. Słowa te nie spodobały się najlepszemu przyjacielowi Dody, Mariuszowi Ząbkowskiemu Dżadze : Nie chce po nikim jechać ale jak można po tak zajebiście zrealizowanych pomysłowych i świetnych reklamach wypuścić taki gniot z Lisowska.  Nie chodzi mi o nią personalnie tylko o tą tania beznadziejna nudna reklamę…. Żenada. Kto ma rację? Zobacz: Najpierw reklama, a teraz Sylwester Polsatu. Lisowska znów dopiekła Dodzie Tak wygląda nowy chłopak Dody:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner