Maserak o pracy z Moro
ONS

Maserak to surowy trener, ale za dobry występ Moro dostaje nietypową nagrodę

Maserak o pracy z Moro
ONS

Joanna Moro jest jedną z faworytek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" i nie da się ukryć, że spośród wszystkich uczestników prezentuje się na parkiecie najlepiej. Wiele emocji wywołuje też jej relacja już poza parkietem z Rafałem Maserakiem. Prasa brukowa przypisuje parze romans, choć naprawdę ciężko w to uwierzyć. Przypomnijmy: Moro ma romans z Maserakiem? Te zdjęcia mówią wszystko

Maserak ma w środowisku opinię nie tylko playboya, ale przede wszystkim bardzo wymagającego i surowego trenera. To najwyraźniej odpowiada Moro, bo jak często podkreśla produkcja programu, aktorka ćwiczy nawet dwa razy dziennie. Metody treningowe Rafała są już wręcz owiane legendą, ale w najnowszym wywiadzie zapewnia, że ma również ludzką twarz i za postępy w nauce potrafi też wynagrodzić, o czym przekonała się ostatnio właśnie Moro.
 

Lubię łamać zasady. Chcę pokazać inne oblicze osoby, z którą tańczę. To jest moje zadanie - wydobyć z partnerki to coś. Joanna jest trochę wstydliwa i chyba nie do końca wierzy, że jest dobra. Ale walczymy z tym. Bywam surowy, bo wierzę w dyscyplinę. Ale lubię też nagradzać. Ostatnio za dobry występ Joanna dostała pizzę! - zdradził w rozmowie z "Grazią" Maserak.


Biorąc pod uwagę formę Moro w "TzG" - metody tancerza sprawdzają się idealnie. Kibicujecie jej w show?

Zobacz: Tak zaczynała Moro. Zagrała w reklamie wafelków pod fałszywym nazwiskiem

Joanna Moro i Rafał Maserak po Tańcu z Gwiazdami

Galeria zdjęć z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55