Patrycja, Wiki Patrycja, Wiki Patrycja, Wiki Patrycja, Wiki Patrycja, Wika
Patrycja, Wiki
ipla.tv
1/5
Patrycja, Wiki
ipla.tv

 

Za nami 146. odcinek "Przyjaciółek". Był to już ostatni odcinek 12. sezonu, ale na szczęście wiemy, że obecnie powstaje 13. edycja. Tak naprawdę dopiero wtedy dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz). Czy Zuza wygra z rakiem? Czy Inga wróci do formy? Jak poradzi sobie Dorotka bez męża milionera i w ciąży? Czy Anka i Paweł ostatecznie się pogodzą? No i przede wszystkim, czy Wika doprowadziła do wypadku i zabiła Patrycję?! Finałowa scena 146. odcinka była bardzo drastyczna, ale na szczęście odpowiedź na to pytanie znamy już teraz! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku! 

 

Zobacz: Za nami finałowy odcinek "Przyjaciółek"! Jak uważnie go oglądałaś?

 

2/5
Patrycja, Wiki
ipla.tv

Ostatni odcinek 12. sezonu zakończył się szokującą sceną. Wiki, która śledziła Patrycję i Wiktora, wyciągnęła Kochan ze ślubu Zuzy i Jaśka. Była wzbudzona, chciała z nią porozmawiać. Patrycja nie wyczuła niczego niepokojącego w zachowaniu koleżanki i wsiadła z nią do samochodu. Szybko jednak przekonała się, że był to duży błąd!

 

Zobacz: "Ona nie da rady. Nie ma siły wstać!" Czy Zuza stanie na ślubnym kobiercu? Zobacz zwiastun finałowego odcinka "Przyjaciółek"

3/5
Patrycja, Wiki
ipla.tv

Wika zaczęła zachowywać się bardzo nerwowo, okazując brak stabilności emocjonalnej. Nie pozwoliła Patrycji odebrać telefonu, krzycząc, by poświęciła jej chociaż chwilę. Coraz bardziej dodawała gazu, jadąc na granicy bezpieczeństwa. W końcu wykrzyczała Patrycji:

 

Nie pozwolę, żebyś zabrała ojca mojego dziecka!

 

Zobacz: Choroba Zuzy, rozwód Patrycji, zdrada Anki - oto najważniejsze wydarzenia tego sezonu "Przyjaciółek"! Co w finale? 

4/5
Patrycja, Wiki
ipla.tv

W ten sposób Patrycja dowiedziała się, że Wika jest w ciąży z Wiktorem. To był szok, ale Kochan nie miała czasu zastanawiać się nad tym faktem. Wika pędziła samochodem po polnej drodze wprost na traktor. Czy zabiła Patrycję?

 

Zobacz: Dorotka czy Adela? Która z bohaterek "Przyjaciółek" wygra starcie? Agnieszka Sienkiewicz zdradza nam wszystko!

5/5
Patrycja, Wika
Instagram

Mamy dobrą wiadomość i złą wiadomość. Joanna Liszowska pojawi się w 13. sezonie, a więc przeżyje podróż z Wiką. Zła wiadomość jest natomiast taka, że również i szalonej Wiki nie zabraknie w nadchodzącym sezonie... Świadczą o tym zdjęcia z planu 13. sezonu "Przyjaciółek". Cieszycie się?

 

Zobacz: Finałowy odcinek "Przyjaciółek" przed nami! Anka zwiąże się ze swoim szefem? Zuza weźmie ślub z Jaśkiem?

Więcej na temat Przyjaciółki