Donald Trump chce szczepionki tylko w USA?

Prezydent Donald Trump i jego żona Melania zakażeni koronawirusem! Jak się czują?

Donald Trump chce szczepionki tylko w USA?

Jak się okazuje, nawet najlepiej chronieni ludzie na świecie nie uchronią się przed koronawirusem. Prezydent Donald Trump poinformował z samego rana naszego czasu na Twitterze, że wraz z żoną zakazili się koronawirusem.

Dziś w nocy, wraz z Pierwszą Damą uzyskaliśmy pozytywny wynik testu na COVID-19. Natychmiast zaczynamy naszą kwarantannę i rekonwalescencję. Przejdziemy przez to RAZEM! - napisał Prezydent USA.

Informacja o pozytywnym teście Trumpa i jego żony wyszła kilka godzin po tym jak Biały Dom ogłosił, że ważna doradczyni prezydenta i jego bliska współpracowniczka, Hope Hicks została zarażona koronawirusem. W mijającym tygodniu odbyli wspólnie kilka podróży. 

Zobacz także: Padł rekord zakażeń! Czy władze planują lockdown? Szkoły będą zamykane? Jest komentarz ministra zdrowia

Trump zakażony koronawirusem. Jak się czuje?

Według prezydenckiego lekarza, zarówno Trump jak i Pierwsza Dama czują się obecnie dobrze, a w czasie rekonwalescencji planują pozostać w domu.

Jak podają agencje, Donald Trump był ostatnio widziany przez reporterów w czwartek wieczorem i wyglądał na zdrowego. Podkreślają jednak, że prezydent ma 74 lata, jest więc w grupie ryzyka.

Melania Trump w żółtej sukience
EastNews

Koronawirus zabił w Stanach Zjednoczonych ponad 205 tysięcy osób.

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03