Śmierć małego Oliwierka Rzeźniczaka wstrząsnęła całą Polską. Dzielnego synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka pożegnała również fundacja Siępomaga, za pomocą której prowadzone były zbiórki na leczenie dziecka:

Reklama

Niestety malutkie życie Oliwierka zgasło na zawsze. Oliś nie pójdzie do szkoły, nie zagra w piłkę na boisku - napisano w smutnym wpisie.

Fundacja Siępomaga wspomniała również o ważnej i wzruszającej prośbie rodziców.

Fundacja żegna synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. Roczny chłopczyk przegrał walkę z guzem wątroby, który został wykryty kilka miesięcy temu. Jakub Rzeźniczak zdążył pożegnać się z synkiem w Izraelu. Stan zdrowia synka Rzeźniczaka i Stępień miał ulec gwałtownemu pogorszeniu.

Oliwierka Rzeźniczaka w poruszającym wpisie pożegnała również Fundacja SięPomaga, która prowadziła zbiórkę na leczenie chłopca:

Jego walką z nowotworem żyła cała Polska… Niestety malutkie życie Oliwierka zgasło na zawsze. Oliś nie pójdzie do szkoły, nie zagra w piłkę na boisku, nie przeżyje pierwszej miłości. Jest już tam, gdzie nie ma raka, nie ma cierpienia… Żył zaledwie 376 dni… Pamięć o nim będzie żyła wiecznie. - napisano w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Zobacz także: Chrzestna syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma poruszającą prośbę. Chodzi o pogrzeb Oliwiera

Fundacja Siępomaga, przekazała dalej także prośbę Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, którzy przekazali, że podczas pogrzebu Oliwierka Rzeźniczaka zamiast wieńców proszą żałobników o wpłaty na chorą na SMA Zosię.

W najtrudniejszych chwilach życia rodzice Oliwiera pomyśleli o innych rodzicach śmiertelnie chorych dzieci. Zamiast wieńców proszą o wsparcie walki innej ciężko chorej dziewczynki: https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak
W imieniu rodziny Zosi dziękujemy za ten gest.
Rodzicom Oliwierka składamy najszczersze wyrazy współczucia. Śpij snem wiecznym, dzielny wojowniku…

Reklama

Pogrzeb chłopca odbędzie się 1. sierpnia w Oleśnicy w województwie dolnośląskim.

Facebook
magdalena___stepien/Instagram
Jakub Rzeźniczak
Instagram @magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama