Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Popielewicz i Hyży
Screen Facebook
Newsy

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej!

Dokąd pojechali?

Świeżo upieczeni małżonkowie - Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzają podróż poślubną na Sarydnii. Agnieszka właśnie pokazała pierwsze zdjęcie po ślubie na swoim profilu na Facebooku. Zwróćcie uwagę na hasztagi - #mąż - jest jednym z kluczowych! :))

Agnieszka i Grzegorz chcieli uniknąć medialnego szumu, dlatego zdecydowali się na uroczystość z dala od Warszawy i paparazzi. A włoska wyspa wydaje się być idealna także na podróż poślubną.

Popielewicz i Hyży mają już za sobą huczne wesela, dlatego tym razem postawili na skromną uroczystość w gronie tylko najbliższej rodziny i przyjaciół. Suknię ślubną specjalnie dla Agnieszki uszyła jej przyjaciółka, projektantka Viola Piekut.  (Zobacz też: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub!)

Przypominamy, że Agnieszka i Grzegorz poznali się w ubiegłym roku. Oboje byli już wtedy w separacji ze swoimi ówczesnymi małżonkami. Zamieszkali razem dopiero, gdy oboje byli wolni. W marcu 2015 pojawiła się informacja, że para zaręczyła się, ale chyba nikt się nie spodziewał, że tak szybko zdecydują się na ślub. Gratulujemy i czekamy na więcej zdjęć z Włoch!

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz na festiwalu w Opolu 2015
ons
Newsy
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub w ten weekend!
Wyprawią huczne wesele?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży to para, która nie traci czasu. Poznali się w czerwcu zeszłego roku, a w marcu zaręczyli! Teraz wykańczają wspólne mieszkanie i, jak się okazuje, już w lipcu biorą ślub ! Czytaj także: Popielewicz i Hyży kupili mieszkanie w Warszawie. Jak je urządzą?   Popielewicz i Hyży biorą ślub w ten weekend! Jak się dowiedzieliśmy, sekretny ślub ma się odbyć już w ten weekend! Popielewicz i Hyży mówili wielokrotnie, że jeśli będą brali ślub, to nie zrobią z tego spektakularnego wydarzenia. Dlatego będzie to cicha ceremonia tylko w gronie najbliższych. Aby mieć spokój od fotografów młodzi planują ceremonię poza Warszawą. Oboje mają za sobą huczne wesela z poprzednimi partnerami. I jak widać bajeczne, głośne imprezy nie okazały się gwarancją szczęścia. Agnieszka rozwiodła się w listopadzie zeszłego roku z Mikołajem Witem , a Grzegorz z Mają Hyży w grudniu ubiegłego roku. Teraz zakochani wiedzą, że ten moment wolą mieć tylko dla siebie. Suknię ślubna dla Agnieszki szyje jej przyjaciółka i ulubiona projektantka – Viola Piekut ! Pozostaje nam tylko życzyć młodej parze dużo szczęścia na nowej drodze życia! Zobacz na Polki.pl: Popielewicz i Hyży pierwszy raz razem na salonach. Piękna para. A Wy jak uważacie, dobrze że Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży tak się śpieszą ze ślubem?  

Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży
ONS
Newsy
Agnieszka Popielewicz wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Grzegorzem Hyżym!
Co napisała?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub! Jest oświadczenie W ubiegły weekend, Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub. Para nie zdecydowała się na zorganizowanie uroczystości w Polsce, bo chciała uniknąć rozgłosu oraz paparazzi. Dlatego nikt nie ma i nie będzie miał zdjęć z ich ślubu. Chyba że sami zamieszczą je na Facebooku Jak się dziś okazało, Agnieszka i Grzegorz pobrali się na Sardynii i to tam przebywają właśnie w podróży poślubnej. Agnieszka wydała właśnie oświadczenie, w którym potwierdziła informację o ślubie oraz zdradziła, że była to rodzinna uroczystość. Przeczytajcie oświadczenie pary:   Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek.   Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

ONS
Newsy
Ślub Popielewicz i Hyżego to najbardziej tajemnicza ceremonia. Przebiją Piotra Rubika i Agatę Młynarską?
Pamiętasz inne śluby w tajemnicy i co się działo?

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą jutro ślub. Na początku wszyscy sądzili, że ceremonia odbędzie się w Katowicach, ostatnie plotki głoszą jednak, że skromna ceremonia ślubna odbędzie się nad morzem . Powód? Sentymentalny. Tam para poznała się ponad rok temu. Tam też odbyły się oświadczyny i Agnieszka z Grzegorzem spędzali tam urodziny niespodziankę Popielewicz. Czytaj także: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub w ten weekend! Czy tak się stanie, dowiemy się jutro! Ślub Popielewicz i Hyżego jest tak tajemniczy, że ma szanse przebić inne pilnie strzeżone ceremonie gwiazd. Czy pamiętacie, co się działo, gdy Piotr Rubik brał ślub z Agatą Paskudzką ? Wtedy para poprosiła, żeby goście przybyli pod wrocławską Katedrę. Okazało się, że to był tylko przystanek. Stamtąd goście dwoma autokarami zostali przewiezieni pod kościół parafialny we wrocławskim Kozanowie. Parafianie byli wypraszani z kościoła tuż przed ślubem. Ochroniarze zasłaniali państwa młodych parasolami , a po ślubie młoda para uciekła z piskiem opon spod kościoła. Inny owiany tajemnicą ślub wzięli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor . Para długo zaprzeczała, że w ogóle szykuje się do ceremonii. Potem okazało się, że prosili rodzinę i wszystkich znajomych, aby rezerwowali sobie czas w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. W Wigilię wszyscy zaproszeni dostali informację, gdzie i o której odbędzie się ślub. Popielewicz i Hyżemy musiało spodobać się takie rozwiązanie sprawy. Wtedy pierwszy raz jako para byli gośćmi na ślubie Koroniewskiej i Dowbora. Ale chyba w największej tajemnicy udało się utrzymać swój ślub Annie Czartoryskiej i Michałowi Niemczyckiemu . Pobrali się w święta Wielkanocne 1 kwietnia i poinformowali o tym na swoich profilach na Facebooku, wstawiając swoje zdjęcie, jak wychodzą z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner