Romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati
ONS

Szok! Piotr Adamczyk i Weronika Rosati MAJĄ ROMANS

Romans Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati
ONS

Chociaż jesień jeszcze się nie rozpoczęła to już zapowiada się gorąco, przynajmniej w show-biznesie. Jak donosi magazyn "Flesz", w najbliższych miesiącach będzie głośno o nowym gorącym romansie Piotra Adamczyka z... Weroniką Rosati. Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni aktorzy regularnie umawiali się na randki. Ostatnio nawet razem spędzili cały dzień, w tym m.in. noc w mieszkaniu Adamczyka.

"Show" relacjonuje, że Rosati w minioną sobotę przyjechała po Piotra, a następnie udali się na obiad do jego restauracji Stary Dom w centrum Warszawy. Później urządzili grilla, na którego zaprosili znajomych, a noc spędzili w nowym mieszkaniu Piotra, które to wymienił po rozstaniu z Kate Rozz. Aktor wymienił kawalerkę na apartament na warszawskim Śródmieściu.

Weronika i Piotr unikają komentarzy na temat relacji. Podobno Rosati opowiada jednak znajomym, że obecnie przeżywa miłosne uniesienia i jest szczęśliwa.

Ciekawe co na to przyjaciółka Weroniki, Kate Rozz? Zobacz: Rosati imprezuje w Cannes z Kate RozzTak wygląda życie Weroniki Rosati w Hollywood:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51