Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Izabela Kisio-Skorupa nagrywa piosenkę z Leszkiem Możdżerem
ONS
Newsy

Mama Oli Kisio nagrywa płytę. Uwierzyli w nią wybitni muzycy

Zaskakująca znajomość Izabeli Skorupy

Izabela Kisio-Skorupa szturmem podbiła polski show-biznes. Wszystko za sprawą mocnych słów na temat relacji z córką, afery na TeleKamerach ("Będę was lać po mordach") i oczywiście dzięki charyzmatycznej osobowości. W jednym z wywiadów Kisio chwaliła się szerokim spektrum umiejętności - tanecznych, aktorskich, politycznych, biznesowych i wokalnych. Jak na razie nie mieliśmy okazji posłuchać jak śpiewa Izabela, ale jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, najstarsza polska celebrytka rozpoczęła właśnie prace nad pierwszym singlem.

Zobacz: "Śpiewam kilkoma oktawami. Ja nie mam się nawet kiedy wykazać, a jestem uzdolniona"

Co ciekawe, w rozmowie z nami Kisio chwali się, że w jej talent wokalny rzekomo uwierzył sam Leszek Możdżer. Mama Oli Kisio twierdzi, że prywatnie przyjaźni się z innym muzykiem, Tomaszem Stańko, a obecnie pomieszkuje w jego apartamencie. Tam padł pomysł nagrania piosenki pod okiem wybitnych muzyków.

- Tomasz Stańko to mój bliski przyjaciel. Mieszkam teraz u niego i miałam okazję dzięki niemu poznać Leszka Możdżera, po koncercie. Bardzo ich lubię i szanuję, planujemy nagrać razem płytę. Klimatem będzie jazz w odcieniu rockowym, bardzo klimatyczny, perfekcyjny wręcz. To geniusze. Nagramy przebój - mówi Izabela Kisio-Skorupa w rozmowie z AfterParty.plChwilę po rozmowie z nami, Izabela udostępniła na Facebooku wymowny wpis:

- Lalalaaa - napisała lakonicznie.Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na premierę piosenki. A nuż, będzie hit?

Zobacz: "Jestem osobowością! Mam predyspozycje!"

Izabela Kisio-Skorupa nagrywa piosenkę z Leszkiem Możdżerem


 

Izabela Kisio-Skorupa kusi ciałem na plaży w Sopocie:

Izabela Kisio Skorupa o Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Ups... Tak telewizja działa na wyobraźnię. Matka Oli Kisio o TTBZ [WIDEO]
Rozpłynęła się nad uczestnikiem, którego... nie ma

Izabela Kisio-Skorupa to kobieta wielu talentów i bywalczyni salonów. Sama o sobie twierdzi, że jest utalentowaną wokalistką, tancerką i aktorką, ma też bardzo konkretne zdanie na temat polskiego show-biznesu. Nie ukrywa również swoich aspiracji - najchętniej widziałaby się w Tańcu z Gwiazdami. Przypomnijmy: "Jestem wysportowana i bardzo sprawna" Matka Oli Kisio gościła na ostatniej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu i z należną uwagę obserwowała propozycje programowe stacji. W rozmowie z nami pokusiła się nawet o ocenę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i jej zdaniem program odniesie sukces. Ciężko się dziwić, bowiem Kisio-Skorupa sama dała się nabrać na występ Marka Kaliszuka w przebraniu Michała Wiśniewskiego , który miał miejsce na tej imprezie jako zajawka TTBZ. Izabela rozpływa się bowiem przed naszą kamerą nad powrotem lidera Ich Troje i ubolewa nad rozpadem zespołu. Kaliszuk może być chyba dumny.   Widzę, że te osoby, które w tej chwili są to naprawdę fajna ekipa będzie i myślę, że to będzie fajny program. Bardzo lubię Michała Wiśniewskiego, który dzisiaj wystąpił i bardzo się cieszę, że wrócił, bo jest to dla mnie niesamowity człowiek, który i tańczy i śpiewa i lata i jeździ samochodami, łódkami, jachtami... Dla mnie to jest w ogóle ewenement ten człowiek i szkoda, że zespół się rozpadł, ale da radę - wyznała podekscytowana w rozmowie z AfterParty.pl Poniżej rozmowa z Izabelą Kisio-Skorupą i występ Kaliszuka z programu, który odtworzył też podczas ramówki Polsatu. Rzeczywiście aż tak podobny? Zobacz: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu Występ Marka Kaliszuka jako Michała Wiśniewskiego: Izabela Kisio-Skorupa na plaży w Sopocie:

Wywiad z mamą Oli Kisio. Wywiad z Izabelą Kisio Skorupą
Forum
Newsy
Matka Oli Kisio: Nagrywam teledysk w Holandii. Znam się dobrze z Solorzem
Izabela Skorupa znów zaskakuje swoimi wyznaniami

Matka Oli Kisio , Izabela Kisio Skorupa coraz lepiej radzi sobie w polskim show-biznesie. Celebrytka dzięki licznym znajomościom dostaje zaproszenia na najważniejsze branżowe imprezy. Podobno najczęściej po cichu otrzymuje je od Kasi Skrzyneckiej . Popularność zaprocentowała zainteresowaniem znanych producentów, którzy zdecydowali się skomponować dla pani Izabeli kilka piosenek. Przypomnijmy: Tylko u nas! Mama Oli Kisio nagrywa płytę Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest naprawdę. Udało nam się porozmawiać z mamą popularnej aktorki na ramówce Polsatu na temat jej rzekomych planów podbicia estrady. Kisio nie zaprzecza, że przyjaźni się z Tomaszem Stańko czy Leszkiem Możdżerem, ale nie będzie wspólnego albumu. Najwyraźniej jej plany uległy zmianie od czasu ostatniego wyznania. Ale! Jednak nie wszystko stracone, bowiem zagraniczny znajomy zlecił Kisio nakręcenie nowego teledysku do piosenki z jej udziałem. Nie będzie to jednak produkcja polska . To nie jest płyta, ja będę robić wideoklip dla kolegi z Austrii i Holandii, przy tej okazji coś nagramy, takie były rozmowy przynajmniej. Ja mówiłam koleżance, że byłam na koncercie Stańki, to jest mój znajomy, ja u niego mieszkałam parę lat temu, znam Leszka Możdżera, spotykałam go w Sopocie teraz jak byłam, bo byłam miesiąc czasu na wybrzeżu, ale to nie jest tak że nagrywam płytę, ja będę nagrywała wideoklip. Ale nie w Polsce. Piosenka francuska, nie mogę dużo powiedzieć - mówi nam Skorupa W tej samej rozmowie Izabela rozpływa się też nad "Tańcem z gwiazdami" i chwali się znajomością z najważniejszą osobą w Polsacie, Zygmuntem Solorzem-Żakiem : No lubię Polsat w ogóle, znam dobrze pana Solorza też . Lubię "Tańce z gwiazdami" i "Must be the music", i oglądam różne programy. "Taniec z gwiazdami" jest najbardziej widowiskowy, ale ja wolę muzykę. Wszystkie muzyczne...

Izabela Kisio-Skorupa o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Matka Oli Kisio chce do "TzG": Jestem wysportowana i...
Wie nawet z kim powinna zatańczyć

Matka Oli Kisio to w polskim show-biznesie przypadek szczególny. Izabela od lat jest skonfliktowana z córką, a ich niezbyt dobre relacje często przewijały się w kolorowej prasie. Izabela Kisio-Skorupa doskonale za to odnajduje się na salonach - ma zaproszenie na niemal każdą dużą imprezę, zna największe nazwiska branży i przede wszystkim świetnie się bawi. Przypomnijmy: Matka Oli Kisio to kobieta wielu talentów. Na ramówce Polsatu była królową parkietu Izabela, a raczej Iza, jak sama o sobie mówi, była również obecna na prezentacji ramówki Polsatu i bacznie obserwowała propozycje stacji na tegoroczną jesień. Postanowiliśmy zapytać ją o wrażenia, co zaowocowało oczywiście kilkoma śmiałymi wyznaniami. W rozmowie z AfterParty.pl Kisio przyznaje, że chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", gdyż ma ku temu wszelkie predyspozycje. Co więcej, ma nawet swojego ulubionego tancerza, pod którego okiem mogłaby trenować.   Pewnie, że bym mogła, musiałabym poćwiczyć. Byłam zawsze uzdolniona muzycznie, tanecznie, więc chyba nie ma problemu. Jestem wysportowana i sprawna bardzo, tak że myślę, że nie byłoby problemu, tylko musiałabym poćwiczyć. Trudno żeby np. z Klimentem nie zatańczyć, jest naprawdę doskonały i każda partnerka wygra z nim każdy taniec. Jest dobrym pedagogiem, tancerzem i nie tylko on zresztą, jest bardzo dużo tutaj tancerzy, którzy tańczą i poradzą. To są godziny pracy, do tego przygotowanych ludzi, którzy na pewno są w stanie wyszkolić człowieka, jeżeli ma do tego predyspozycje. A nawet jeśli ich nie ma to coś tam zatańczy, takie jest moje zdanie - zapewnia w rozmowie z nami. Myślicie, że producenci "Tańca" powinni ją zaprosić? ;) To byłoby coś! Zobacz: Matka Oli Kisio nie odpuszcza. Wystosowała agresywny apel w imieniu swoim i córki   Izabela Kisio-Skorupa na prywatnej plaży:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner