Izabela Kisio-Skorupa nagrywa piosenkę z Leszkiem Możdżerem
ONS

Mama Oli Kisio nagrywa płytę. Uwierzyli w nią wybitni muzycy

Izabela Kisio-Skorupa nagrywa piosenkę z Leszkiem Możdżerem
ONS

Izabela Kisio-Skorupa szturmem podbiła polski show-biznes. Wszystko za sprawą mocnych słów na temat relacji z córką, afery na TeleKamerach ("Będę was lać po mordach") i oczywiście dzięki charyzmatycznej osobowości. W jednym z wywiadów Kisio chwaliła się szerokim spektrum umiejętności - tanecznych, aktorskich, politycznych, biznesowych i wokalnych. Jak na razie nie mieliśmy okazji posłuchać jak śpiewa Izabela, ale jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, najstarsza polska celebrytka rozpoczęła właśnie prace nad pierwszym singlem.

Zobacz: "Śpiewam kilkoma oktawami. Ja nie mam się nawet kiedy wykazać, a jestem uzdolniona"

Co ciekawe, w rozmowie z nami Kisio chwali się, że w jej talent wokalny rzekomo uwierzył sam Leszek Możdżer. Mama Oli Kisio twierdzi, że prywatnie przyjaźni się z innym muzykiem, Tomaszem Stańko, a obecnie pomieszkuje w jego apartamencie. Tam padł pomysł nagrania piosenki pod okiem wybitnych muzyków.

- Tomasz Stańko to mój bliski przyjaciel. Mieszkam teraz u niego i miałam okazję dzięki niemu poznać Leszka Możdżera, po koncercie. Bardzo ich lubię i szanuję, planujemy nagrać razem płytę. Klimatem będzie jazz w odcieniu rockowym, bardzo klimatyczny, perfekcyjny wręcz. To geniusze. Nagramy przebój - mówi Izabela Kisio-Skorupa w rozmowie z AfterParty.plChwilę po rozmowie z nami, Izabela udostępniła na Facebooku wymowny wpis:

- Lalalaaa - napisała lakonicznie.Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na premierę piosenki. A nuż, będzie hit?

Zobacz: "Jestem osobowością! Mam predyspozycje!" 

Izabela Kisio-Skorupa kusi ciałem na plaży w Sopocie:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11