Pikej kończy karierę
ONS

Szok! Pikej oficjalnie kończy karierę

Pikej kończy karierę
ONS

Pikej czyli Piotr Kukulski to jedno z najdziwniejszych "zjawisk" jakie mógł zaobserwować polski show-biznes w ostatnim czasie. Brat Natalii próbował przekonać wszystkich, że jest utalentowanym raperem, a przy okazji chwalił się luksusowym życiem, które zapewnił mu spadek po zmarłym ojcu. Efekty były najczęściej komiczne. Przypomnijmy: Pikej szpanuje luksusami na wakacjach

Aspirujący raper mimo totalnego braku gustu i jakichkolwiek umiejętności miał o sobie wysokie mniemanie i określał się nadzieją polskiego rapu. Na szczęście medialna szopka z jego udziałem zdaje się mieć powoli swój koniec. Pikej poinformował właśnie, że... kończy karierę. Kukulski chce zniknąć z mediów, ale nie zdradził swoich dalszych planów. Mamy nadzieję, że to nie jest żart.
 

Mam dla Was bardzo ważne ogłoszenie. Z dniem dzisiejszym, niestety ale kończę karierę i znikam z mediów - ogłosił Pikej.


To i tak dość odważne stwierdzenie, zważywszy, że ciężko działalność Kukulskiego nazwać karierą, ale trzymamy za słowo! Poniżej wideo z tą zatrważającą miliony Polaków wiadomością.

Zobacz: Znani blogerzy modowi ocenili blog Pikeja

Pikej szpanuje markowymi ciuchami na imprezie:

Więcej na temat Piotr Kukulski Pikej
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15