Gwiazdy na towarciu Spa

3 gwiazdy w czerni na otwarciu spa

Gwiazdy na towarciu Spa

Wczoraj w warszawskim Wilanowie obyło się uroczyste otwarcie nowego spa. Inaugurację celebrowały gwiazdy, które postawiły na czarne stylizacje. Jeden z ulubionych kolorów zawsze wygląda elegancko i stosownie do sytuacji. Przy okazji zobaczyliśmy trzy różne wcielenia - rock, glam i boho. Które wyglądało najlepiej? Zobaczcie:

Rockowy styl zaprezentowała Ramona Rey. Gwiazda pojawiła się w czarnych jeansach oraz skórzanej ramonesce, a całość uzupełniła bluzką z frędzlami. Wszystko wyglądało bardzo efektownie.

Ramona Rey


Agata Nizińska również prezentowała się bardzo ładnie, ale zupełnie inaczej niż Ramona Rey - klasycznie i elegancko. Na tę okazję wybrała koktajlową sukienkę w grafitowym kolorze z czarnymi pasami. Pionowe pasy wysmukliły sylwetkę gwiazdy.

Agata Nizińska


Kaja Śródka, niestety, tym razem nie zachwyciła swoją stylizacją. Na otwarciu spa pojawiła się w czarnych spodniach, luźnym topie w tym samym kolorze oraz pokusiła się o czarne dodatki. Zdecydowanie styl boho nie jest dla niej, my wolimy ją w wersji glamour (zobacz).

Kaja Śródka


Która z celebrytek według was wyglądała najlepiej?  Zagłosujcie w naszym sondażu.

Zobacz kto jeszcze wpadł na otwarcie nowego spa:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33