Śmierć Paula Walkera. Pogrzeb Paula Walkera. Wypadek Paula Walkera
ONS

Jest oficjalne wideo z tragicznego wypadku Paula Walkera

Śmierć Paula Walkera. Pogrzeb Paula Walkera. Wypadek Paula Walkera
ONS

Świat wciąż jest w szoku po tragicznej śmierci Paula Walkera. 40-letni aktor zginął w wypadku samochodowym, którego okoliczności są na bieżąco wyjaśniane przez policję, a fani gwiazdora gromadzą się w miejscu tragedii i oddają ostatni hołd swojemu idolowi. Przypomnijmy: Łzy i rozpacz fanów Paula Walkera w miejscu tragicznego wypadku

Pojawiają się też nowe szczegóły dotyczące wypadku. Policja wykluczyła już wcześniej braną pod uwagę opcję nielegalnego wyścigu, w którym miał brać udział Paul Walker. Funkcjonariusze w rozmowach z prasą potwierdzają jednak, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Dziś w nocy w miejscu wypadku zebrała się także rodzina i przyjaciele Walkera na prywatnej ceremonii. Nie wiadomo jeszcze, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb aktora.

W sieci pojawiło się również pierwsze wideo z kamery zamontowanej ulicę obok miejsca zdarzenia. Widać na niej moment, w którym doszło do wypadku, a w nim ogromne kłęby dymu i ognia. Ukazują one jednoznacznie skalę wypadku i fakt, iż mężczyźni w aucie nie mieli żadnych szans na przeżycie.

Wideo z kamery poniżej:Galeria zdjęć Paula Walkera:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48