Filip Chajzer w ciemnej marynarce
Artur Zawadzki/REPORTER /East News
Newsy

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek! "Ból głowy, szok..." Jest dramatyczne zdjęcie

Małgorzata Walczak pokazała dramatycznej zdjęcie z wypadku. Mało brakowało... Jak czuje się partnerka Filipa Chajzera?

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. Pokazała na Instagramie dramatyczne zdjęcia ze zdarzenia. Samochód, którym jechała jest zmasakrowany. 

Są sytuacje, kiedy nagle w kilka sekund życie staje przed oczami a w głowie pojawia się czarna wizja - zaczyna swój post na Instagramie

Co dokładnie się stało i w jakim stanie jest Małgorzata Walczak? 

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Partnerka Filipa Chajzera miała groźny wypadek

Małgorzata Walczak opisała na swoim Instagramie wypadek samochodowy, któremu uległa. Pokazała dramatyczne zdjęcia. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. W poście, jaki zamieściła na Instagramie, opisuje całą sytuację. Nie ona prowadziła pojazd, lecz kierowca jednej z firm przewozowych. Fatalna pogoda i mocny deszcz spowodowały, że auto straciło przyczepność:

Są sytuacje, kiedy nagle w kilka sekund życie staje przed oczami, a w głowie pojawia się czarna wizja. Deszcz, wiadukt, zakręt, śliska droga. Kierowca, z którym jechałam, stracił panowanie nad kierownicą. Uderzenie przodem, potem tyłem i potem jeszcze jedno. Chyba obróciło też samochodem, ale teraz nie potrafię tego odtworzyć. Ból głowy, szok - wspomina dziennikarka.

Na szczęście wypadek okazał się nie być niebezpieczny. Zarówno dziennikarka jak i kierowca wyszli z samochodu o własnych siłach i nic im się nie stało:

Chciałam jeszcze pomóc kierowcy wyciągnąć trójkąt z bagażnika, ale…bagażnik zmienił mocno swój kształt i okazało się to niemożliwe. Jaki jest cel tego posta ? Prosty - mokra droga to mniejsza przyczepność auta, to dłuższa droga hamowania a chyba każdy z nas ma dla kogo żyć - puentuje Gosia Walczak

Fani nie ukrywają oburzenia. Zdjęcie zmasakrowanej od uderzeń maski samochodu przyprawia o dreszcze . Internauci zauważają, że opony auta są jeszcze zimowe, czyli nie było ono przystosowane do jazdy w temperaturze powyżej 30 stopni. 

- Zimowe opony przy +30 i ulewnym deszczu to pomysł wprost fantastyczny. Kierowcy odebrać uprawnienia. Zdrowia życzę.
- Mimo wszystko po tylu uderzeniach proszę się zbadać. Czasami ostry ból wychodzi po kilku dniach. Teraz działa adrenalina! Zdrowia! ❤️
- O rany. Przykro m 😢 trzymaj się
- Dobrze, że nic poważnego się nie stało❤️ - komentują fani. 

Wypadek mocno poruszył fanów. Chwila nieuwagi i niedostosowany pojazd mógł doprowadzić do tragedii. Dla rodziny Filipa Chajzera to bardzo delikatny i trudny temat. Dziennikarz dopiero niedawno wrócił wspomnieniami w mediach do tragicznych przeżyć sprzed lat, udzielając bardzo wzruszającego i szczerego wywiadu o swoim ukochanym synku Maksie. 

Zobacz także: Bolesne wyznanie Filipa Chajzera: "Ludzie wklejali zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn"

Małgorzata Walczak miała wypadek samochodowy. Partnerka Filipa Chajzera opublikowała zdjęcia ku przestrodze i  poprosiła wszystkich kierowców, by uważali i dostosowywali swoją jazdę do panujących warunków pogodowych. Na szczęście w wypadku nikomu nic się nie stało. 

Gosia Walczak i Filip Chajzer niewiele mówią o swojej relacji. Są jednak szczęśliwymi rodzicami 4-letniego Alka. Od czasu do czasu dzielą się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie. 

Gosia Walczak, Zygmunt Chajzer z żoną
gosia_walczak/Instagram

Filip Chajzer niedawno zdecydował się na wzruszający wywiad, w którym opowiedział o swojej walce z depresją oraz o tym, jak choroba Zygmunta Chajzera oraz świadomość, dla ilu osób jest ważny pomogły mu rozpocząć walkę z trudną chorobą. 

Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews

Filip Chajzer zdobył się również na bolesne wyznanie na temat śmierci swojego ukochanego syna Maksa, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2015 roku. W rozmowie z Vivą! wspomniał, że nieprzepracowana trauma również mogła mieć wpływ na jego chorobę. Nie ukrywa, że musiał zmierzyć się ogromną falą hejtu. Niektórzy internauci atakowali go,  publikując w sieci zdjęcia z wypadku jego syna, Maksa. 

To było wszędzie. Przypadek ekstremalny. Ale tym, co mnie sparaliżowało, sprawiło, że zamarłem na wiele tygodni, było to, że ludzie wklejali wszędzie zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn Maks. Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać. Wiem, że nie wszystko, co w życiu zrobiłem, było zajebiste. Tak nie było i dziś potrafię na to spojrzeć z innej perspektywy. Ale czy ten wymiar kary był stosowny? Czy naprawdę zasłużyłem? Wtedy, gdy wychodziłem z domu, miałem wrażenie, że każdy człowiek, którego mijam, jest tym, który pisze o mnie te komentarze, który wkleja mi te zdjęcia- zdradził w wywiadzie dla "Vivy!".

Smutny Filip Chajzer w granatowej marynarce
East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Filip Chajzer w niebieskiej koszuli
Newsy
Teść Filipa Chajzera odpowie za wypadek, w którym zginął jego wnuk? Prokuratura potwierdza postawienie zarzutów
Teść Filipa Chajzera odpowie za wypadek, w którym zginął jego wnuk? Prokuratura potwierdza postawienie zarzutów

Roman N., były  teść Filipa Chajzera usłyszał zarzut za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym , w którym zginął 9-letni syn dziennikarza, Maks. Ojcu byłej żony dziennikarza grozi 8 lat więzienia. Teść Filipa Chajzera odpowie za śmierć Maksa Chajzera Do wypadku doszło cztery miesiące temu niedaleko Płońska na Mazowszu. Auto, którym kierował Roman N. wbiło się w tira. Chłopiec, niestety, nie przeżył. Jak pisze "Super Express", w związku z tragedią śledczy postawili zarzuty teściowi Chajzera. Ma postawiony zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym w związku z naruszeniem przepisów ruchu drogowego. Policja wykonała zlecone jej czynności, teraz sprawa została przekazana prokuraturze do dalszych czynności. Dostaliśmy nowe informacje od  biegłego o stanie zdrowia Romana N. i teraz muszę podjąć decyzję, czy kończymy sprawę na tym etapie, czy jeszcze będą uzupełniane czynności w świetle tych nowych opinii - mówi w se.pl prokurator Ewa Ambroziak. Za to wykroczenie to grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Oczywiście postawienie zarzutów nie świadczy o tym, że zapadnie wyrok. Postępowanie może być umorzone np. jeśli się okaże, że teść Filipa Chajzera z powodu stanu zdrowia nie będzie mógł brać w nim udziału. Prawdę mówiąc, mamy nadzieję, że tak się skończy ta sprawa. Wypadek, w którym zginął wnuk, jest dla Romana N. taką tragedią, że dokładanie procesu jest chyba naprawdę niepotrzebne...     Zobacz: Filip Chajzer dziękuje fanom za wsparcie: "Walczę o każdą sekundę i minutę chęci do życia"   Teść Filipa Chajzera usłyszał zarzut za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym   Romanowi N. grozi do 8 lat więzenia  

Filip Chajzer uśmiechnięty
Newsy
Filip Chajzer zostanie ojcem? Wygadał się jego tata! "Jestem bardzo szczęśliwy"
Znana jest już płeć dziecka?

Filip Chajzer znowu zostanie ojcem? Rodzina znanego dziennikarza już niebawem się powiększy. Wesołą nowinę jako pierwszy podał "Super Express". Informacje te potwierdził ojciec dziennikarza, Zygmunt Chajzer: Cieszę się, że znów będę dziadkiem - wyznał w rozmowie z tabloidem. Zobacz: Filip Chajzer o dramacie po śmierci syna Filip Chajzer zostanie ojcem! Filip Chajzer po raz drugi zostanie ojcem. Niestety jego syn z pierwszego małżeństwa, Maks, zginął w wypadku samochodowym prawie dwa lata temu... Dziennikarz bardzo mocno to przeżył, ale nie odsunął od siebie myśli, że w przyszłości mógłby znów zostać ojcem. Teraz jego partnerka, Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP spodziewa się ich pierwszego dziecka. No podobno tak ma być... że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo - powiedział Zygmunt Chajzer.   Na razie nie jest znana płeć dziecka. Gratulacje! Zobacz:  Hejter napisał o zmarłym dziecku Filipa Chajzera! Dziennikarz w emocjonalnym wpisie: "Walczę o każdy dzień życia" Filip Chajzer zostanie ojcem! Wygadał się Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer na planie programu "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
"Huk, wstrząs i histeria dziecka" Filip Chajzer miał stłuczkę! Dziennikarz opublikował zdjęcie rozbitego auta
"Huk, wstrząs i histeria dziecka" Filip Chajzer miał stłuczkę! Dziennikarz opublikował zdjęcie rozbitego auta

Filip Chajzer miał stłuczkę podczas podróży ze swoim synkiem! Dziennikarz opublikował w sieci wpis, w którym w dość żartobliwy sposób opisał, jak wyglądała cała sytuacja. Okazuje się, że pewien młody kierowca uderzył w tył jego samochodu. Co ciekawe, nie był to pierwszy wypadek mężczyzny, który rozbił samochód Filipa Chajzera. Prowadzący najnowszą edycję "Big Brothera" zaapelował więc do jego rodziców. Co napisał? Zobaczcie, jak Filip Chajzer wspomina całe zdarzenie.  Filip Chajzer miał stłuczkę Filip Chajzer w swoim wpisie na Instagramie nie ukrywa, że jego mały syn był przerażony. Dziennikarz opisał całą sytuację i zdradził, jaką ma radę dla rodziców kierowcy, który swoim samochodem wjechał w tył jego auta.  (...) huk, wstrząs i histeria dziecka w foteliku. Dla półtoraroczniaka spory szok. Jednak nie tylko dla niego. Kolejny histeryzuje już kierowca pogiętej mordeczki (troszkę starszy od autora pierwszej rozpaczy). Bynajmniej nie nad losem naszej pogiętej blachy. On już wie, co go czeka... Bilans drogowy nie jest dla niego korzystny. Kiedy udaje się go uspokoić cedzi, że w styczniu dachował autem taty, teraz podstemplował golfa mamy- czytamy na Instagramie.  Filip Chajzer zaapelował do rodziców młodego kierowcy.  Mamo. Tato. Zamiast pasa w dupę proponuję kurs doszkalający. Jedna pokiereszowana już styknie 💁‍♂️ Tak będzie z korzyścią dla wszystkich ❤️  Zobaczcie cały wpis Filipa Chajzera! Dziennikarz opublikował również zdjęcie samochodu, który uderzył w jego auto. Volkswagen golf jest mocno uszkodzony. Filip Chajzer miał stłuczkę         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner