Party Stories
Oliwia z "Love Island"
Instagram
Newsy

Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja!

Uczestniczka programu "Love Island" oskarża byłego partnera o nękanie i znęcanie psychiczne! Chce skierować sprawę na policję!

Związek Oliwii i Macieja z "Love Island" nie trwał długo, jednak w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat ich burzliwej relacji. Oliwia właśnie opublikowała oświadczenie, w którym oskarżyła byłego partnera o uporczywe nękanie oraz znęcanie się psychiczne, a sprawą mają zająć się odpowiednie służby! Co dokładnie się stało? 

Zobacz także: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" na najnowszych zdjęciach mają kwaśne miny. Coś się między nimi popsuło?

Oliwia opublikowała oświadczenie w związku z pytaniami o jej relację z Maciejem, które ciągle do niej napływają. Wygląda na to, że sprawa jest naprawdę poważna, a były partner uczestniczki programu "Love Island" miał dopuścić się naprawdę haniebnych czynów. 

W związku z pojawiającymi się co chwilę pytaniami dotyczącymi mojej relacji z Maciejem Szewczykiem, a także ze względu na charakter jego aktywności w mediach społecznościowych, postanowiłam w kilku zdaniach odnieść się do naszej relacji. Mój związek z Maćkiem, od samego początku był burzliwy i ekspresyjny. Żyjąc w odosobnieniu, z dala od świata zewnętrznego, w hiszpańskiej willi, bardzo łatwo zakochać się w drugiej osobie. Tak było w moim przypadku. [...] Mimo, iż od samego początku wiele zachowań Maćka było dla mnie niezrozumiałych, tłumaczyłam sobie je niecodzienną sytuacją, w której się znaleźliśmy. Niestety, po opuszczeniu programu wcale nie było lepiej. Wręcz przeciwnie. Maciek nigdy nie był typem grzecznego, ułożonego chłopca. W trakcie trwania naszego związku dał się poznać jako osoba z jednej strony urocza, a z drugiej strony, jako osoba niezwykle zaborcza, chorobliwie zazdrosna, niestabilna emocjonalnie, a także agresywna i konfliktowa - brzmi początek wpisu Oliwii.

W dalszej części oświadczenia Oliwia opisała, iż relacja z Maciejem wykończyła ją psychicznie i pomimo zakończenia związku ta trudna sytuacja w dalszym ciągu trwa. 

Ta negatywna strona sprawiła, że zakończyłam nasz związek. Nie mogłam dłużej tkwić w toksycznej relacji, która wykańczała mnie psychicznie. Dawałam mu kolejną szansą, ale po kilku dniach "spokoju", stawałam się ofiarą kolejnych "ataków" nie tylko publicznych, ale przede wszystkim prywatnych. Mimo, iż definitywnie rozstaliśmy się 12 grudnia, ten horror trwa do chwili obecnej. Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić, co przeżyłam przez ten okres. Nikomu tego nie życzę. Żadna kobieta nie powinna przechodzić tego, co ja. 

Na koniec uczestniczka "Love Island" zaznaczyła, że chce oskarżyć byłego partnera o uporczywe nękanie oraz znęcanie się psychiczne.

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. 

Sytuacja, którą opisuje Oliwia, wygląda naprawdę dramatycznie. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, a Oliwia upora się ze wszystkimi problemami. 

Całe oświadczenie uczestniczki "Love Island" możecie przeczytać w poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Miskiewicz (@miss0liwia)

W " Love Island" Oliwia i Maciek tworzyli udany, ale bardzo burzliwy związek!

Jak Oliwia i Maciek komentują próbę zniszczenia ich związku przez Betty?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aukcje WOŚP na 2020 rok
Newsy
Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28., a więc wciąż trwają aukcje specjalne (tutaj) na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Można wylicytować nie tylko pamiątki i rzeczy związane z gwiazdami, ale również możliwość spotkania się z nimi! Co obecnie kosztuje najdrożej? Jaka aukcja cieszy się największym zainteresowaniem? Zobaczcie szczegóły w naszej galerii poniżej! Zobacz także:   Jurek Owsiak prosi oddział o zmianę celu zbiórki! Zaskakująca decyzja tuż przed finałem WOŚP 2020

Marietta z "Love Island"
Instagram
Newsy
Marietta z "Love Island" zostanie wokalistką? Zobaczcie, jakie ma plany!
Marietta z Love Island ma w sobie artystyczną duszę! Czy gwiazda "Love Island" chce zostać wokalistką?

Marietta z "Love Island" ma w sobie artystyczną duszę! W wywiadzie dla nas Franek zdradził, że jego ukochana kocha śpiewać i właśnie zaczęła rozwijać swoje umiejętności wokalne! Partner bardzo ją wspiera i dopinguje, aby szkoliła się pod okiem specjalistów. Jak się okazało, Franek zna samą Anię Karwan i zaproponował swojej wybrance, aby uzyskała od niej cenne, wokalne wskazówki. Czy Marietta się zgodziła? Gdzie będziemy mogli ją usłyszeć? Sprawdźcie! Zobacz także: Piotr z "Love Island" próbuje odbić Monikę bratu? Zaskakujący zwrot akcji w relacji bliźniaków Chcielibyście usłyszeć znane utwory w wykonaniu Marietty? Franek na pewno będzie wspierał swoją partnerkę w rozwoju talentu!  

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram
Newsy
Oliwia z "Love Island" jednak tęskni za Maćkiem? "Jeszcze sobie nie radzę"
Oliwia z "Love Island" w szczerym wyznaniu opowiedziała swoim fanom, czy tęskni za byłym partnerem Maćkiem.

Oliwia i Maciek z "Love Island" stworzyli zgraną parę, jednak ich związek był niezwykle burzliwy i po zakończeniu programu szybko się skończył. Często pomiędzy tą dwójką dochodziło do konfliktów. Oliwia oskarżyła nawet byłego partnera o uporczywe nękanie i znęcanie się psychiczne. Chociaż od ich rozstania minęło już trochę czasu, to wygląda na to, że gwiazda "Love Island" nie poradziła sobie jeszcze do końca z rozstaniem. Co dokładnie wyznała? Zobacz także:  Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja! Oliwia z "Love Island" tęskni za Maćkiem? Relacja Oliwii i Macieja z "Love Island" była przepełniona konfliktami. Niestety, ich związek także zakończył się w burzliwej atmosferze. Była partnerka Macieja opublikowała nawet specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że były chłopak znęcał się nad nią psychicznie.  Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. Chociaż jak stwierdziła Oliwia, jej związek z Maćkiem był bardzo toksyczny, to wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może zapomnieć o byłym partnerze. Ostatnio na swoim InstaStory gwiazda "Love Island" poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Jeden z obserwatorów postanowił dowiedzieć się, jak można zapomnieć o kimś, kto nie był wart miłości. Odpowiedź Oliwii była dość zaskakująca! Nie wiem jak. Wiele z was prosi mnie o rady. Mówi, że jestem inspiracją, żeby wyjść z toksycznej relacji. Ja sama sobie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner