Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce Agnieszka Woźniak-Starak z ochroniarzem Agnieszka Woźniak-Starak z ochroniarzem Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce
Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce

Ochroniarz zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dba o bezpieczeństwo Agnieszki Woźniak-Starak. Postawny mężczyzna, który kiedyś ochraniał producenta filmowego teraz strzeże jego ukochanej żony. Agnieszka Woźniak-Starak już od kilku miesięcy przeżywa prawdziwy dramat. Dokładnie 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego wypadku z udziałem męża gwiazdy TVN. Piotr Woźniak-Starak w wyniku gwałtownego manewru motorówki wpadł do wody - ciało producenta filmowego wyłowiono po kilku dniach intensywnych poszukiwań. Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z życia w show-biznesie i tylko raz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim dramacie i dalszych planach.

Teraz paparazzi "przyłapali" Agnieszkę Woźniak-Starak pod siedzibą fundacji prowadzonej przez rodzinę Staraków. Agnieszce towarzyszył ochroniarz, który wcześniej dbał o bezpieczeństwo jej męża. 

Zobacz także: Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w finale "39 i pół tygodnia". Zobaczcie fragment serialu!

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce

Kilka miesięcy po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Agnieszka udzieliła poruszającego wywiadu, w którym przyznała, że w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. 

Mamy silną grupę, która była ze mną blisko cały czas podczas tych najtrudniejszych momentów. Cieszę się, że oni są i wiem, że mnie nie zostawią. Nie było ani jednej osoby, na której bym się zawiodła. Ludzie potrafią być niesamowici. Jestem ogromnie wdzięczna i o tym nie zapomnę. Czuję, że mam dług wdzięczności- powiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman w "DDTVN".

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej opasce

Gwiazda TVN nie ukrywała wówczas, że po śmierci ukochanego męża stara się niczego nie planować. Agnieszka przyznała również, że musiała walczyć, żeby odnaleźć w sobie siły po tak wielkim dramacie.

Moje życie bez Piotrka wygląda inaczej. Szukam pomysłu, żeby coś robić. Małe kroki, którymi teraz chodzę i których się łapię. Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie planuję, bo jak widać nie da się nic zaplanować. Mieliśmy dużo planów... Patrzę na przyszłość z jakąś ciekawością i siłą i mam poczucie, że nic gorszego mnie w życiu nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku przed przyszłością. Można się poddać, nie wstać z łóżka, ale ja każdego dnia walczyłam, żeby to zrobić, żeby się umyć, żeby rozmawiać. Wiedziałam, że jak przestanę, to będzie już koniec- mówiła w "DDTVN".

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak z ochroniarzem

W trudnych chwilach Agnieszka może liczyć nie tylko na wsparcie przyjaciół i rodziny, ale również na pomoc ochroniarza, który w przeszłości dbał o bezpieczeństwo jej męża. Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Warszawie w towarzystwie ochroniarza, który czekał aż gwiazda załatwi wszystkie swoje sprawy. 

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak z ochroniarzem

W towarzystwie zaufanego ochroniarza Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością może czuć się bezpiecznie i komfortowo.