Agnieszka Włodarczyk i Marcelina Zawadzka w nowym show TVP
ONS

Włodarczyk i Zawadzka gwiazdami nowego show TVP 2! Nie zabraknie innych znanych nazwisk

Agnieszka Włodarczyk i Marcelina Zawadzka w nowym show TVP
ONS

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Agnieszka Włodarczyk stara się o rolę w nowym serialu TVN. Niestety, na castingu lepsza okazała się Anna Czartoryska, która ostatecznie otrzymała angaż. Przypomnijmy: Włodarczyk miała być nową twarzą TVN. Przegrała na castingu z gwiazdą Polsatu

Dla Agnieszki jednak nic straconego. Jak informują wirtualnemedia.pl aktorka wraz z innymi gwiazdami weźmie udział w nowym show TVP - "Przygarnij mnie", w którym gwiazdy opiekują się zaadaptowanymi przez nie psami. Obok Agnieszki w programie pojawią się: Marcelina Zawadzka, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Dawid Zawadzki i Kamil Nosel.

Zmagania uczestników oceniać będzie trzyosobowe jury: Olga Frycz, Michał Olszański oraz Sylwester Wardęga. Gospodynią show będzie Marzena Rogalska.

Gwiazda, która wygra odcinek, przekaże zapas karmy oraz produktów do ochrony przeciwpasożytniczej dla psów dla wybranego schroniska. Zwycięzca całej serii wskaże schronisko, które otrzyma nagrodę, która poprawi zupełnie los zwierząt we wskazanym miejscu.

Będzie hit?

Zobacz: "Celebrity Splash" to niebezpieczny program. Boleśnie przekonała się o tym Ola CiupaMarcelina Zawadzka na imprezie Somersby


Gwiazdy na ramówce TVP:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39