Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram

Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura

Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram

Ewa Żarska nie żyje. Miała zaledwie 45 lat. Do śmierci dziennikarki miało dojść w nocy z 16 na 17 kwietnia. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci popularnej dziennikarki śledczej związanej z telewizją Polsat. Wszystko wskazuje na to, że przyczyny śmierci są dramatyczne. 

Zobacz także: Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Miała 45 lat

Ewa Żarska nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci?

Ewa Żarska zmarła nagle. Rzecznik prokuratury okręgowej potwierdził, że ciało dziennikarki śledczej zostało znalezione u niej w mieszkaniu: 

Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało - potwierdza Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z Gazetą Wyborczą 

Jak podaje łódzki oddział Gazety Wyborczej:

Wiele wskazuje na to, że dziennikarka popełniła samobójstwo - czytamy na lodz.wyborcza.pl

Są to jednak nieoficjalne informacje. Prokuratura wciąż bada tę sprawę. 

Kim była Ewa Żarska?

Ewa Żarska od lat mieszkała w Łodzi. Zawodowo związana była ze stacją Polsat i Polsat News. Była autorką wielu książek i często nagradzanych reportaży m. in. "Łowca - Sprawa Trynkiewicza" (to właśnie sprawa Mariusza Trynkiewicza była powodem, dla którego zajęła się dziennikarstwem śledczym) czy "Mała prosiła, żeby jej nie zabijać". 

Angażowała się w rozwiązywanie zagadek kryminalnych i pomagała policji. W 2017 roku dzięki współpracy z informatorem ustaliła adres pedofila ukrywającego się od wielu lat i przekazała sprawę funkcjonariuszom. Nie pozostała również obojętna na szokującą sprawę Kai Zduńskiej, która została bestialsko zamordowana tego samego roku i to właśnie ona zaalarmowała, że na klatce schodowej czuć odór rozkładających się zwłok. 

Zobacz także: Nie żyje pierwsza polska ofiara koronawirusa wśród personelu medycznego! Fizjoterapeuta z Radomia osierocił dwójkę dzieci

Ewa Żarska zmarła w wieku 46 lat. 

Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News, nie żyje
East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

 

Więcej na temat Polsat gwiazdy Polsatu
Przeładuj

Jak Martyna z "Hotelu Paradise" radzi sobie z rozstaniem? Wiemy, czego nigdy nie wybaczy facetowi!

zobacz 01:37