Nergal pozywa dziennikarza
ons
Newsy

Powraca sprawa sprzed lat. Nergal znów będzie sądził się z dziennikarzem

O co chodzi?

Nergal uwielbia prowokować. Niedawno lider zespołu Behemoth otworzył swój drugi salon, gdzie stylizuje brody i wąsy, a jego otwarcie było dosyć huczne. Adam Darski rozbił nawet o ścianę sporą butelkę szampana. Zobacz: Nergal otworzył nowy salon do stylizacji wąsów. Z tej okazji rozbił butelkę o ścianę

Teraz wraca sprawa sprzed lat, ponieważ Sąd Okręgowy w Gdańsku po raz drugi wziął na wokandę pozew Adama Darskiego przeciwko Ryszardowi Nowakowi. Muzyk oskarżył dziennikarza za naruszenie dóbr osobistych. Warto przypomnieć, że w 2008 roku działacz Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami nazwał Nergala "przestępcą", a punktem zapalnym do takich słów był incydent, kiedy to artysta podarł na scenie Biblię. 

Już wtedy Adam Darski skierował sprawę do sądu, a wyrok w sprawie Nowaka zapadł w 2009 roku. Dziennikarz miał przeprosić Nergala w "Gazecie Wyborczej' i wpłacić 3 tysiące złotych na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Ten jednak odwołał się od wyroku Sądu Apelacyjnego, który uchylił wniosek, a sprawa ponownie będzie rozstrzygana. Nergal nie ma zamiaru odpuszczać:

Ja mam twardy pancerz i jestem odporny na epitety. Gdy w internecie jestem wulgarnie nazywany przez hejterów „ch…” albo k…”, to daję sobie z tym radę. Ale przestępcą nie jestem i za takie słowa domagam się przeprosin! Płacę ogromne podatki dla tego kraju i wymagam, żeby sądy mnie chroniły - powiedział w wywiadzie dla gazeta.pl.

Jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz na Polki.pl: Adam "Nergal" Darski poznał dawcę swojego szpiku
 
 


 

Adam Nergal Darski zrobił sobie zdjęcie z zakonnicą
ONS
Newsy
Takiego selfie Nergal jeszcze nie miał. Szokujące? Na pewno zaskakaujące
Wywoła medialną burzę?

Adam Nergal Darski zasłynął w show-biznesie po tym, jak związał się z królową polskiej sceny, Dodą . Po głośnym rozstaniu muzyk zaczął bywać na czerwonym dywanie coraz częściej, a ostatnio otworzył nawet swój salon fryzjerski Barberian Academy & Barber Shop. Na otwarciu pojawiło się liczne grono gwiazd, które mocno wspiera Nergala w tym przedsięwzięciu. Zobacz: Celebryci na otwarciu salonu fryzjerskiego Nergala Muzyk znany jest z prowokacji, o których rozpisywały się wszystkie media. Najsłynniejsza z nich z podarciem Biblii na scenie w 2008 roku skończyła się w sądzie. Ponadto Nergal gra w zespole Behemoth, który znany z muzyki heavy metalowej, a jego twórczość cały czas jest na językach mediów. Bardzo często do dyskusji na temat Behemotha włączają się przedstawiciele duchowieństwa, których muzyk rzekomo nie toleruje. W odpowiedzi na te zarzuty Adam Darski często wrzuca do sieci jakieś memy i zdjęcia. Tym razem znowu zaskoczył i zamieścił na Instagramie selfie z zakonnicą, którą spotkał w samolocie w drodze do Paragwaju. Co sądzicie o tej prowokacji? Zobacz: Nergal: "Szatan znów zwyciężył"   Maja Sablewska na imprezie z Szulim i Nergalem:

Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Agnieszki Szulim
ONS
Newsy
Nergal przyznał się do poprawiania urody w programie Szulim. Nie skończyło się to dobrze
Szczere wyznanie Darskiego

Adam "Nergal" Darski poza działalnością muzyczną, zajął się również niedawno profesjonalną pielęgnacją męskiej urody. Muzyk kilka tygodni temu otworzył swój pierwszy salon fryzjerski, w którym można m.in. modelować brodę. Na imprezie pojawiło się mnóstwo celebrytów. Przypomnijmy: Celebryci na otwarciu salonu fryzjerskiego Nergala Okazuje się, że Nergal lubi czasem eksperymentować ze swoim wyglądem. Niedawno artysta gościł w programie Agnieszki Szulim "Stylowy magazyn" obok doktora Marcina Ambroziaka, specjalisty od medycyny estetycznej. Okazało się, że Adam zgodził się kiedyś na jeden z zabiegów u lekarza w klinice, niestety, nie skończyło się to dla niego najlepiej. Darski opowiedział zabawną historię spotkania z doktorem: Pan doktor siedzi, ja idę się malować no i rozmawiam z panią kosmetyczką i mówię: Wiesz, kiedyś też poszedłem, raz mnie była dziewczyna zabrała, bo stwierdziła, że mam coś zapadnięte, bo kosmetyczka zasugerowała, że muszę sobie coś wstrzyknąć. Na szczęście po przebytych historiach hematologicznych mi nie wolno było żadnych ingerencji w tkankę robić. Ale kiedyś miałem taką sytuację i poszedłem i dałem sobie jeden policzek nakłuć czymś, ale nie pamiętam czym. Ale wywaliłem kopyta do góry, zemdlałem, uciekłem stamtąd .   - opowiadał Nergal. Wiedzieliście o tym? Zobacz: Doda i Nergal byli na tej samej imprezie. Darski wolał towarzystwo innej gwiazdy Otwarcie salonu Nergala:

Agnieszka Woźnika Starak o wyroku w sprawie Dody
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak w końcu komentuje wyrok w sprawie z Dodą. Zainspirował ją... wyrok Nergala!
Zgadzacie się z Agnieszką?

Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie skomentowała ostatni wyrok gdańskiego sądu oddalający apelację Nergala od wyroku uniewinniającego Ryszarda Nowaka, który nazwał go przestępcą. Przy okazji prezenterka zabrała głos w sprawie wyroku z Dodą!   Agnieszka Woźniak-Starak komentuje wyrok z Dodą Sprawa Nergala i Ryszarda Nowaka wróciła na wokandę jakiś czas temu. Adam Darski pozwał Nowaka, sąd uznał go za niewinnego, zaś artysta złożył apelację, która została odrzucona. Agnieszka Woźniak Starak jest tym załamana . W swoim wpisie nawiązuje również do ostatniego wyroku związanego z jej sprawą z Dodą. Dobra zmiana w polskich sądach chyba ma się naprawdę dobrze. Wygląda na to, że dziś możesz kogoś napaść, możesz nazwać przestępcą. I luz 🤗 No trudno, skupmy się na czymś miłym, idę na masaż - pisze Agnieszka Woźniak-Starak. Co o tym myślicie?   Zobacz także: Doda kontratakuje! Chce walczyć z Agnieszką Woźniak-Starak o odszkodowanie... Gigantyczne!   Agnieszka Woźniak-Starak komentuje wytok w sprawie z Nergalem i... Dodą!   Więcej o wyroku - w nowym "Party".   Agnieszka relaksuje się teraz na Mykonos.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner