Party Stories
Anna Przybylska w coraz lepszej formie
ONS
Newsy

Anna Przybylska najczęściej szukaną gwiazdą w 2014 roku! Kto jeszcze trafił do rankingu Google?

Jest oficjalny ranking

Zbliża się koniec roku, a więc wszelkie serwisy i portale podsumowują 2014 w najróżniejszych rankingach. Poznaliśmy już m.in. najchętniej oglądane filmy na YouTube w Polsce i na świecie. Przypomnijmy: YouTube 2014: Film Wardęgi jak Gangnam Style - najpopularniejszy na świecie! Pierwszy taki sukces Polaka!

Najwięcej emocji wzbudza oczywiście ranking Google i haseł, których szukał cały świat. Został on podzielony na kilka różnych części, a najbardziej interesująca jest ta, w której poznajemy 10 najchętniej wyszukiwanych osób w sieci. W Polsce pierwsze miejsce nikogo nie powinno dziwić, ponieważ zajęła je Anna Przybylska. W Top 10 znaleźli się również m.in. Dawid Kwiatkowski, Wojciech Jaruzelski i... Rafalala:

1. Anna Przybylska
2. Kamil Stoch
3. Mariusz Trynkiewicz
4. Dariusz Kmiecik
5. Dawid Kwiatkowski
6. Agata Mróz
7. Wojciech Jaruzelski
8. Rafalala
9. Karolina Czarnecka
10. Janusz Korwin Mikke

W poprzednich latach triumfowali: Natalia Siwiec, Ewelina Lisowska i Maja Sablewska.

Zobacz: Obrażają zmarłą Przybylską na Facebooku. Sprawą zainteresował się sąd

Najpiękniejsze zdjęcia Anny Przybylskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Kwiatkowski na festiwalu Top Trendy 2014
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Kwiatkowski w Sopocie zaskoczył wszystkich. Tego się po nim nie spodziewaliście
Wszystko zarejestrowały nasze kamery

Kariera Dawida Kwiatkowskiego nabiera tempa z każdym dniem. Wszystko zaczęło się od bloga i Youtube, gdzie młody gwiazdor wrzucał swoje nagrania. Potem przyszedł czas na debiutancką płytę, uwielbienie fanek, aż wreszcie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Kwiatkowski pojawił się również w Sopocie w ramach festiwalu Top Trendy 2014, tym razem w charakterze gościa specjalnego. Przypomnijmy: Dawid Kwiatkowski w Sopocie. W jakiej roli go zobaczymy? Co prawda Dawid zapowiedział, że jego występ będzie wyjątkowy, ale to co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wokalistka zdecydował się wykorzystać swoje umiejętności zdobyte w "Tańcu z Gwiazdami" i podczas wykonywania jednego z utworów, zaczął wykonywać wcale nie łatwy układ choreograficzny w towarzystwie profesjonalnych tancerzy. Jak sobie poradził? Naszym zdaniem świetnie. A wy jak oceniacie ten występ? Zobacz: Margaret w nowej roli. Co tym razem wymyśliła?   Gwiazdy na pierwszej konferencji Top Trendy 2014:

Zarobki Sylwestra Wardęgi
Akpa
Newsy
YouTube 2014: Film Wardęgi jak Gangnam Style - najpopularniejszy na świecie! Pierwszy taki sukces Polaka!
W samej Polsce chętniej oglądano inne wideo

Grudzień dobija do półmetka, dlatego też rozpoczyna się czas wszelkich podsumowań. Po Ask.com, które ogłosiło najchętniej szukane gwiazdy ostatnich 12 miesięcy, raport przygotował YouTube. Mamy powody do dumy, bowiem po raz pierwszy film z Polski otwiera listę najpopularniejszych na całym świecie! "Pies-pająk" Sylwestra Wardęgi obejrzano ponad 113 milionów razy! To trzeci raz kiedy na czele nie uplasowało się wideo ze Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, w samej Polsce nieco przerażająca produkcja youtubera zajęła drugie miejsce. O wiele chętniej odtwarzaliśmy piosenkę "Hera Koka Hasz LSD" Karoliny Czarneckiej . Pełną listę prezentujemy poniżej. Najchętniej oglądane filmy na YouTube w 2014 roku w Polsce: 1. Karolina Czarnecka "Hera Koka Hasz LSD" (13 milionów wyświetleń) 2. SA Wardęga "Mutant Gigant Spider Dog" (ponad 113 milionów wyświetleń) 3. Original Big surprise for Bride and Groom...Chris and Leah Wedding 5 April 2014 (ponad 38 milionów wyświetleń) 4. Piosenka dla dzieci Kaczuszki, Kaczuchy (ponad 6 milionów wyświetleń) 5. Ani Mru Mru - Zarost tam i tu (ponad 4 miliony wyświetleń) 6. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more (ponad 93 miliony wyświetleń) 7. Cookie Phone vs Police (SA Wardega) 8. The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX (ponad 66 milionów wyświetleń) 9. Czemu NIE warto być: ZAROŚNIĘTYM (ponad 3 miliony wyświetleń) 10. Shanghai Tower (650 meters) (ponad 37 milionów wyświetleń) Lista najchętniej oglądanych filmów na YouTube na całym świecie w 2014 roku: 1. Mutant Giant Spider Dog (SA Wardega) 2. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more 3. FIRST KISS 4. The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX 5. iPhone 6 Plus Bend Test 6. Bars & Melody - Simon Cowell's...

Dawid Kwiatkowski spóźnił się na lotnisko
ONS
Newsy
Pech Dawida Kwiatkowskiego w Glasgow. Zostanie jeden dzień dłużej w Szkocji
Tęskni już za krajem

Wczoraj w Glasgow odbyła się wielka gala rozdania nagród MTV Europe Music Awards, na której pojawiło się kilka największych światowych gwiazd muzyki. Nie zabrakło również polskiego akcentu - Dawid Kwiatkowski reprezentował Europę Wschodnią w kategorii dla Najlepszego Artysty na Świecie. Przypomnijmy: Kwiatkowski otarł się o zwycięstwo na MTV EMA 2014. Szalał za kulisami ze światowymi gwiazdami Dziś Dawid miał wrócić do Polski, gdzie z pewnością będzie czekać na niego mnóstwo fanów. Niestety, Kwiatkowski poinformował dziś na swoim Facebooku, że spóźnił się dziś na lotnisko w Galsgow, dlatego też musi zostać tam jeden dzień dłużej. Artysta chce jednak jak najszybciej wrócić do kraju. Nic dziwnego, z pewnością będzie u nas traktowany jako prawdziwy zwycięzca. Oglądaliście wczoraj MTV EMA? Zobacz: Tak Kwiatkowski pozował na MTV EMA 2014. Były nawet selfie z fankami Gwiazdy na gali MTV:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner