Miser International w 2016 w Polsce
Newsy

Mister Supranational 2016 w Polsce! Kto konkuruje z Rafałem Jonkiszem? Zobacz ZDJĘCIA!

Mister Supranational 2016 w Polsce! Kto konkuruje z Rafałem Jonkiszem? Zobacz ZDJĘCIA!
Rafał Jonkisz z gołą kłatą
Newsy
Rafał Jonkisz dostaje sex oferty od dziewczyn i mężczyzn... Jakie? "Ciężkie jest życie znanego dziecka!"
Rafał Jonkisz dostaje sex oferty od dziewczyn i mężczyzn... Jakie? "Ciężkie jest życie znanego dziecka!"

Rafał Jonkisz jest teraz chyba najbardziej pożądanym mężczyzną w polskim show-biznesie. Dlatego codziennie dostaje po kilkaset wiadomości od zakochanych w nim fanek. Niektóre propozycje są dosłowne i niemoralne! Rafał Jonkisz pokazał jedną z takich wiadomości swoim fanom i zapytał, co powinien odpisać? I co tu odpisać dziewczynie? Jedne z wielu życzeń i propozycji z okazji Dnia Dziecka, nie wspomnę o filmikach na snapie. Ciężkie jest życie znanego dziecka. Gdybym korzystał z tych wszystkich propozycji, które dostaję od dziewczyn i kolesi, to musiałbym chyba z łóżka nie wychodzić - napisał Jonkisz na swojej grupie Jonkersi.     Chyba fani Rafała Jonkisza naprawdę bardzo go lubią skoro składają mu takie propozycje. Ale rzeczywiście, gdyby miał z łóżka nie wychodzić, to byłaby to wielka strata. :). Fani mistera Polski są zaskoczeni, że dostaje na prywatne wiadomości takie żenujące propozycje. Ale chyba każdy hot celebryta czy celebrytka takie dostaje i raczej stało się to normą. Ale czy powinno?   Zobacz także: Rafał Jonkisz wkurzony na Szymona Majewskiego. "Starszy pan, co na siłę próbuje być śmieszny". O co poszło?   Rafał Jonkisz wrzuca często prowokacyjne zdjęcia, to nic dziwnego, że dostaje potem "ciekawe" propozycje :).   Rafał Jonkisz jest na razie wybrany najpiękniejszym mężczyzną w Polsce, a ma zaledwie 19 lat.

Rafał Jonkisz, Szymon Majewski
Facebook
Newsy
Rafał Jonkisz wkurzony na Szymona Majewskiego. "Starszy pan, co na siłę próbuje być śmieszny". O co poszło?
Rafał Jonkisz wkurzony na Szymona Majewskiego. "Starszy pan, co na siłę próbuje być śmieszny". O co poszło?

Rafał Jonkisz zdenerwował się na Szymona Majewskiego . O co poszło? O żarty Majewskiego na Facebooku, gdzie dziennikarz wrzucił zdjęcie Rafała i swoje z powykrzywianą twarzą i napisał: Ja też kiedyś byłem Jonkiszem   Reakcja Rafała Jonkisza ? Niby polajkował żarty Szymona Majewskiego , ale okazuje się, że wcale mu się to nie spodobało. Na grupie dla swoich fanów napisał, że Majewski na siłę próbuje być śmieszny i że wcześniej takich sztuczek próbował z Rafałem Maślakiem . Co jeszcze? Kolejny starszy pan, który na siłę próbuje być śmieszny. Najpierw próbował zbijać lajki na Rafale Maślaku, a teraz na mnie🙉🙈 Z całym szacunkiem dla osoby pana Szymona Majewskiego, w pewnym wieku, pewne rzeczy po prostu nie przystoją 😄 To jest wszystko takie wymuszone i na siłę 😔 Mimo wszystko pozdrawiam i też dam lajka - zawsze będzie o jednego więcej - napisał Rafał Jonkisz.   Czy słusznie Rafał Jonkisz się oburzył? Już nie raz celebryci mieli za złe Szymonowi Majewskiemu, że ich kosztem chce się wypromować i by było o nim głośno. Czy taki cel ma Szymon Majewski? Czy zwyczajnie śmieje się dla samego funu? Jedno jest pewne, panowie chyba już się nie polubią.   Zobacz także: Afera koperkowa, czyli Rafał Maślak odpowiada Szymonowi Majewskiemu: "Dziękuję za zainteresowanie moim łonem"   Rafał Jonkisz ma ogromne rzesze fanów, którzy stoją za nim murem i też nie podoba im się, żart Majewskiego.   Szymon Majewski pracuje teraz w radiu Zet, ale już od wielu lat można głównie czytać jego przemyślenia w Internecie.

Rafał Jonkisz
Facebook
Newsy
Przystojny Rafał Jonkisz w garniturze! Mister zdaje maturę, a co potem? Studia czy show-biznes?
Przystojny Rafał Jonkisz w garniturze! Mister zdaje maturę, a co potem? Studia czy show-biznes?

Rafał Jonkisz zdaje maturę! Mister Polski 2015 właśnie dziś przystąpił do pierwszego egzaminu maturalnego. Przystojny model na początku zmierzy  się z językiem polskim. Na Facebooku Rafała pojawiło się zdjęcie sprzed szkoły, do której uczęszcza w Rzeszowie. Trzeba przyznać, że Jonkisz w garniturze prezentuje się bardzo elegancko. Maturzysta Rafał Jonkisz melduje pełną gotowość do egzaminu dojrzałości z języka polskiego... Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy z życzeniami powodzenia i połamania pióra. My również się do nich dołączamy! Nasza redakcja także zaciska kciuki za Rafała. Choć model dopiero zdaje maturę, to ma na swoim koncie już spore osiągnięcia w show-biznesie. Nie tylko zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka 2015 roku, ale także wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami" , a przecież jego kariera dopiero nabiera tempa! Jak myślicie, po zdanej maturze, powinien iść na studia czy raczej postawić na show-biznes?   Zobacz też: Rafał Jonkisz już tak nie wygląda! Model schudł 13 kg przez udział "Tańcu z Gwiazdami". Mamy zdjęcie bez koszulki!   Rafał Jonkisz przed egzaminem maturalnym z języka polskiego. Trzymamy kciuki za powodzenie Rafała na maturze!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner