Królowa Elżbieta i Księżna Meghan
East News

Królowa będzie teraz wiedziała o każdym kroku Meghan! Przydzieliła jej anioła-stróża!

Królowa Elżbieta i Księżna Meghan
East News

 

Niedawno pisaliśmy o zakazach, jakich musi przestrzegać Meghan Markle wstępując do rodziny królewskiej. Księżna Sussex nie może np. chodzić już sama na zakupy. Żona księcia Harry'ego musiała także zawiesić swoje konta na portalach społecznościowych i... zapomnieć o robieniu selfie, których podobno nie trawi królowa Elżbieta. Teraz okazuje się, że babcia księcia Harry'ego poszła o krok dalej. Dzięki zaprzyjaźnionej osobie może śledzić każdy ruch Meghan Markle...

 

Zobacz: Królowa Elżbieta już wtrąca się w życie Meghan?! Oto lista zakazów!

 

Okazuje się bowiem, że królowa Elżbieta oddelegowała do Pałacu Kensington, gdzie mieszka Meghan Markle, swoją zaprzyjaźnioną sekretarkę. Samantha Cohen, nazywana także "Panterą Samanthą", pracuje dla niej od ponad 17 lat. Teraz z kolei będzie prawą ręką Meghan Markle. 49-latka pomoże jej wdrożyć się w królewskie życie. Przez najbliższe miesiące będzie monitorowała każdy krok księżnej Sussex. Podobno już podczas ślubu oraz przyjęcia z okazji 70. urodzin księcia Karola doradzała Meghan, jak ma się zachować.

 

Zobacz: O pierwszym oficjalnym wyjściu Meghan mówią wszyscy! Wiemy co (i za ile) miała na sobie

 

Samantha Cohen jest podobno bardzo rygorystyczną osobą. Czy okaże zrozumienie dla Meghan Markle? A może będzie dla niej wyjątkowo surowa? Jedno jest pewne: królowa Elżbieta nie bez powodu wybrała jedną ze swoich najlepszych i najbardziej oddanych pracownic. Teraz może trzymać rękę na pulsie!

 

POLECAMY: Co podczas ślubu Meghan robiła jej rodzina, która nie dostała zaproszenia?! Wymowny gest ciotki!

 

Zagraniczna prasa rozpisuje się na temat sekretarki królowej

 

 

Królowa Elżbieta będzie miała na oku Meghan

Królowa Elżbieta na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

 

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14