Małgorzata Tomaszewska krytykuje Marcina Hakiela
Instagram @marcinhakiel/TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę!

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" stanęła w obronie Katarzyny Cichopek? Małgorzata Tomaszewska gorzko o Marcinie Hakielu! "Nie rozumiem tego zachowania" - grzmi.

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Marcina Hakiela! Gwiazda TVP zdradziła, jakie relacje łączą ją z tancerzem i wyznała, jak się poznali. Małgorzata Tomaszewska nie ukrywa, że jest... rozczarowana tym, co Marcin Hakiel robi po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Sprawdźcie, co powiedziała tancerzu! 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Małgorzata Tomaszewska wbija szpilę Marcinowi Hakielowi

Emocje wokół Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż nie opadają. Chociaż para ogłosiła rozstanie na początku marca, to każda informacja dotycząca kulis rozstania pary wzbudza ogromne emocje wśród ich fanów. Internauci mocno wspierają zarówno Katarzynę Cichopek jak i Marcina Hakiela, ale w sieci nie brakuje również ostrych komentarzy. Po ogłoszeniu rozstania tancerz chętnie odpowiada na pytania o żonę, a w programie "Miasto Kobiet" Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. 

Niestety, zachowanie Marcina Hakiela, który nie boi się publicznie mówić o rozstaniu nie wszystkim się podoba. Wśród osób, które krytycznie go oceniają jest Małgorzata Tomaszewska!

- Mężczyźni o pieniądzach nie rozmawiają. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Nie rozumiem tego zachowania, ponieważ od pieniędzy, od zemsty, od kłótni, od jakichkolwiek waśni pomiędzy rodzicami ważniejsze i najważniejsze powinny być dzieci. Tutaj, mam wrażenie, że tylko dzieci mogą ucierpieć- Małgorzata Tomaszewska powiedziała dla portalu jastrzabpost.pl.

Zobacz także: Marcin Hakiel świętuje 39. urodziny. Dostał wzruszający list od dzieci 

Małgorzata Tomaszewska odpowiedziała na pytanie o rozwód Katarzyny Cichopek
Instagram @malgorzata__tomaszewska

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła przy okazji, jak poznała Marcina Hakiela i jakie łączą ich relacje.

- My się poznaliśmy kiedyś przy okazji programów, do których Marcin przychodził, a które ja prowadziłam. Natomiast nie mamy takiej dobrej relacji- Małgorzata Tomaszewska zdradziła w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Wiemy, dlaczego Katarzyna Cichopek nie broni się przed oskarżeniami Marcina Hakiela!

Kuba Wojewódzki zaczepia Marcina Hakiela, tancerz odpowiada
TRICOLORS/EASTNEWS

Przypominamy, że od momentu ogłoszenia rozstania Katarzyna Cichopek bardzo długo milczała i nie komentowała swojego życia prywatnego. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i w po raz pierwszy zabrała głos w sprawie rozstania z Marcinem Hakielem.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozwodzie: "To jest moje życie, moje decyzje"!

Agentka Katarzyny Cichopek skomentowała doniesienia na temat rozwodu z Marcinem Hakielem
Instagram @katarzynacichopek

 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kibicują córce
Instagram @marcinhakiel @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bawili się na jednej imprezie! Mieli ważny powód 
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po rozstaniu unikali wspólnych imprez. Tym razem jednak nie wyobrażali sobie, by mogło ich zabraknąć.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż budzi ogromne zainteresowanie internautów, ponieważ byli małżonkowie zdecydowali, że nie będą zdradzać publicznie powodów swojej decyzji. Zrobili to dla dobra dzieci. Aktorka i tancerz podkreślają, że Adam i Helenka są dla nich najważniejsi. Internauci mogli właśnie się przekonać, że to nie były tylko wygodne słowa, które postawią ich w dobrym świetle. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bawili się właśnie na wspólnej imprezie, a to wszystko z uwagi na ich córkę! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na jednej imprezie po rozstaniu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na rozwód.  Nie komentują jednak jego szczegółów w sieci. Internauci zastanawiają się czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć o pieniądze czy dogadają się w sprawie alimentów. Tę kwestię rozwiała managerka aktorki, która zapewniła, że pomiędzy byłymi małżonkami nie było i nie będzie żadnej walki o pieniądze.   Katarzyna Cichopek w pierwszym wywiadzie po rozstaniu, pierwszy raz zabrała głos w sprawie rozwodu. Przy okazji podkreśliła, że najważniejszym aspektem, nad którym skupiają się po rozstaniu, jest to, by Adam i Helenka jak najmniej odczuli skutki decyzji rodziców. Katarzyna Cichopek zapewniła, że dzieci dobrze znoszą sytuację, w której się znalazły, a pomogły im w tym na pewno "lata zainwestowanego czasu, uwagi, bliskości i miłości, które teraz procentują".  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel udowodnili przy okazji, że potrafią swoje relacje odstawić na dalszy plan, skupiając się na dzieciach. Byli małżonkowie właśnie ze względu na córkę, bawili się wspólnie na jednej imprezie.  Zobacz także:  Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę! Właśnie odbyły się "Letnie Pokazy...

Miasto kobiet: Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek
mat. prasowe
Newsy
"Miasto kobiet": Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! 
Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską "zdradzi, co czuje mężczyzna porzucony". Tancerz w "Mieście kobiet" opowie o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek?

Marcin Hakiel będzie gościem Aleksandry Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet"! Tancerz przyjął zaproszenie do programu, w którym ma opowiedzieć o swoich odczuciach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Marcin Hakiel ma zdradzić przed kamerami,  jak radzi sobie w trudnej sytuacji i jakie ma plany na przyszłość. Czy tancerz powie, dlaczego po 17 latach razem z Katarzyną Cichopek podjęli decyzję o zakończeniu związku? Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" o rozstaniu z Kasią Cichopek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, a trzy lata później powiedzieli sobie sakrametnalne tak podczas romantycznej uroczystości w Zakopanem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny. Niestety, chociaż wydawało się, że miłość w związku gwiazdy "M jak miłość" i tancerza kwitnie w najlepsze, to na początku marca tego roku para ogłosiła rozstanie. Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość.   Teraz, kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania Marcin Hakiel, postanowił opowiedzieć o trudnych chwilach w programie "Miasto kobiet".  Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość “Miasta kobiet” zdradzi nam co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo- czytamy w informacji prasowej.  Zobacz także:   Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie...

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Mat. prasowe/TVN
Newsy
Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie! Będzie miała mu za złe? 
Marcin Hakiel w nowym wywiadzie spontanicznie nawiązał do swojej relacji z Katarzyną Cichopek! Tancerz nie potrafi zapomnieć.

Marcin Hakiel mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Cichopek, a po głośnym wywiadzie, z którego fani wywnioskowali, że powodem rozstania mogła być zdrada, aktorka nie może liczyć na spokój. O ile Katarzyna Cichopek nie porusza tematu rozstania, po pamiętnym oświadczeniu, w którym wspólnie poinformowali, że rozstają się po 17. latach, tak Marcin Hakiel nie potrafi zupełnie zapomnieć o żonie. Właśnie udzielił kolejnego wywiadu. Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie   Marcin Hakiel wystąpił w "Mieście Kobiet", gdzie opowiedział, jak radzi sobie po rozstaniu. Po tym, jak fani wywnioskowali, że mogło chodzić o zdradę, zaczęli zostawiać niewybredne komentarze na Instagramie Katarzyny Cichopek.    Wściekła Katarzyna Cichopek miała zadzwonić do byłego męża  z pretensjami. Zachowanie Marcina Hakiela potępiła także Aleksandra Domańska , sugerując że telewizja to nie miejsce na pranie rodzinnych brudów. Przy okazji rozstania w mediach pojawiły się również plotki o domniemanym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W dodatku ktoś posunął się do założenia podsłuchu i przesłania do mediów nagrania z udziałem prowadzących "Pytania na śniadanie".  Nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego dotarło do Marcina Hakiela.  Tancerz treść odtworzonego nagrania skomentował słowami, że "to było dla niego straszne".  Marcin Hakiel mimo podjęcia decyzji o rozstaniu nie potrafi ot tak zapomnieć o Katarzynie Cichopek. Dziś jako tancerz, świętował Międzynarodowy Dzień Tańca, a przy okazji wywiadu z Radia Zet nawiązał do swojej historii, w której dzięki tańcowi poznał wielką miłość.  Zobacz także:  Sylwia Bomba reaguje na wywiad Marcina Hakiela. Zwróciła się do tancerza! W rozmowie z...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik