ONS.pl
Gwiazda ma teraz różowe włosy!
1/4
ONS.pl

 

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN, aby promować show, które prowadzi - "Projekt Lady". Gwiazda zaskoczyła swoją stylizacją i uwaga... nowym kolorem włosów. Nadchodząca wiosna to idealny czas na odważne metamorfozy i Rozenek zdecydowała się na kolejną zmianę. Niedawno drastycznie obcięła włosy, a teraz postawiła na mocny kolor. 

 

Zobaczcie, jak gwiazda TVN-u wygląda w nowym kolorze włosów. Nie uwierzycie, ile kosztują buty celebrytki? Znajdziemy je w popularnym sklepie internetowym!

 

Zobacz: Internauta zarzucił Małgorzacie Rozenek stosowanie botoksu! Odpowiedź gwiazdy? Zaskakująca...

2/4
ONS.pl

 

Małgorzata Rozenek zdecydowała się zmienić kolor włosów. Na prezentacji postawiła na modny, różowy kok. Włosy w artystycznym nieładzie to nowość w wydaniu gwiazdy, która zawsze słynie z idealnie ułożonej fryzury.

Na uwagę zasługuje też stylizacja Rozenek. Sprawdźcie na następnej stronie, jakie marki tym razem wybrała..

3/4
East News

 

Gwiazda TVN zdecydowała się na krótką beżową sukienkę uszytą z tkaniny Dolce & Gabbana, Założyła do niej obszerną puchówkę, założoną w ten sposób, że eksponowała ramię. Uzupełnieniem zestawu jest torebka Elisabetta Franchi oraz buty marki Dee Zee, które kosztują 119 zł.

 

4/4
ONS.pl

 

Podoba Wam się stylizacja Małgorzaty Rozenek? Czy wolicie ją w bardziej eleganckich wydaniach?

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan