Małgorzata Rozenek na okładce Wprost

Przyzwyczailiśmy się już, że Małgorzata Rozenek pojawia się regularnie na okładkach kolorowych magazynów. Zazwyczaj jednak ich tematyka to życie gwiazd lub poradniki dotyczące prowadzenia domu. Najnowsza okładka "Perfekcyjnej Pani Domu" zaskakuje. Przypomnijmy: Małgorzata Rozenek królową okładek w 2013

Rozenek pojawia się bowiem na okładce najnowszego wydania tygodnika "WPROST", które reklamuje jej wywiad jako pierwszy w jej karierze dotyczący polityki. Co więcej, już na okładce gwiazda zachwyca się... Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości.  Czy to rzeczywiście powinno zaskakiwać?

Ponad roku temu informowaliśmy na naszych łamach, że ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski jest skarbnikiem PiS-u i głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego (zobacz: Wiemy kim jest ojciec Perfekcyjnej Pani Domu). Mimo piastowania wysokiego stanowiska, skutecznie unika mediów oraz rozgłosu i dlatego pozostał w cieniu głównych twarzy partii. W tym świetle taka okładka jego córki nikogo nie dziwi.

Tak Małgorzata Rozenek prezentuje się na okładce "Wprost". Powinna mieszać się w politykę?

Zobacz: Rozenek i Majdan nie są już razem?

Małgorzata Rozenek na premierze swojej pierwszej książki: