Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek
ONS

Edward Miszczak broni Małgorzaty Rozenek i zapowiada „Nie odpuścimy jej nikomu!”

Edward Miszczak o Małgorzacie Rozenek
ONS

Kariera Małgorzaty Rozenek znalazła się ostatnio na małym zakręcie. Jej program „Piekielny hotel" nie cieszył się zainteresowaniem publiczności, a dla „Perfekcyjnej Pani Domu" zabrakło miejsca w jesiennej ramówce TVN, co podobno mocno ją zdenerwowało. Na szczęście TVN nie zapomniał o niej - gwiazda poprowadzi nowy program! Zobacz: A jednak! TVN nie zapomniał o Małgorzacie Rozenek. Dostanie nowy program!

O pozycję Małgorzaty Rozenek w TVN ostro walczy szef programowy stacji, Edward Miszczak, który wykreował ją na gwiazdę. W rozmowie z „Super Expressem" podkreśla, że nie odpuści jej nikomu, dopóki będzie dyrektorem:

Póki ja jestem dyrektorem, na pewno będzie na mojej antenie. Ona pracuje teraz nad projektem, który pojawi się na antenie w styczniu. Małgosia Rozenek jest naszą gwiazdą od wielu sezonów tylko to jest tak, że nie w każdej ramówce można znaleźć dla pewnych projektów miejsce. To jest powiązane ze sponsoringiem - przekonuje Edward Miszczak.


Zapewnia również, że stacja zainwestowała duże pieniądze w karierę Małgosi Rozenek. Jednocześnie tłumaczy się z porażki „Piekielnego hotelu":

Proszę wierzyć mi w jedno. Bardzo dużo włożyliśmy w Małgosię Rozenek i nie odpuścimy jej nikomu. Piekielny hotel" to był komercyjny projekt, który na komercji się trochę wyłożył - przekonuje.

Taki szef to skarb! Nikt tak jak Edward Miszczak, nie wspiera swoich gwiazd.

Zobacz: Edward Miszczak zachwycony Agnieszką Szulim: „Mam nową wielką gwiazdę”Małgorzata Rozenek w Międzyzdrojach

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36