Mołek o bójce Dody z Szulim
Akpa

Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji? Zobacz wideo

Mołek o bójce Dody z Szulim
Akpa

W ostatnią środę miał w Chorzowie miejsce głośny incydent z udziałem Dody i Agnieszki Szulim, o którym dyskutuje się do dziś, a medialna wrzawa wokół tej sprawy jeszcze nieprędko opadnie. W weekend dziennikarka gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie ze szczegółami opowiedziała o starciu z wokalistką i zapowiedziała, że podejmie odpowiednie kroki prawne. Przypomnijmy: "To była zaplanowana napaść! Z Dorotą Rabczewską spotkamy się w sądzie, nie odpuszczę"

Relacji z awantury wysłuchiwała wtedy prowadząca weekendowe wydanie Magda Mołek. Dziś obie panie pojawiły się dzisiaj na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie Mołek prowadzi swój autorski cykl "W roli głównej", Szulim natomiast "Stylowy Magazyn". Tradycyjnie już każda z gwiazd miała chwilę, aby w paru słowach opowiedzieć o swoim programie. Przyszła również kolej na Magdę Mołek i wtedy nieoczekiwanie wywiązał się między nią a Szulim dialog, w którym Magda prawdopodobnie nawiązywała do ostatnich wydarzeń i głośnej rzekomej bójki w Chorzowie.
 

Mołek: Chciałam zaprosić koleżankę Szulim, gdyby chciała do raju z tej swojej podłogi...

Szulim: Mogę coś dodać? Bo ja staję w takiej kolejce w poczekalni, bo Magda obiecała mi, że przemyśli to, że mnie zaprosi do programu już w poprzedni sezonie i ja czekam cały czas. Czekam!

Mołek: Żebyśmy się tylko nie pobiły!


Poniżej wideo:

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała bójkę Dody i SzulimGwiazdy na konferencji TVN Style:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37