Mołek o bójce Dody z Szulim
Akpa
Newsy

Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji? Zobacz wideo

Dziennikarka dopiekła Agnieszce. Ta nie pozostała dłużna

W ostatnią środę miał w Chorzowie miejsce głośny incydent z udziałem Dody i Agnieszki Szulim, o którym dyskutuje się do dziś, a medialna wrzawa wokół tej sprawy jeszcze nieprędko opadnie. W weekend dziennikarka gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie ze szczegółami opowiedziała o starciu z wokalistką i zapowiedziała, że podejmie odpowiednie kroki prawne. Przypomnijmy: "To była zaplanowana napaść! Z Dorotą Rabczewską spotkamy się w sądzie, nie odpuszczę"

Relacji z awantury wysłuchiwała wtedy prowadząca weekendowe wydanie Magda Mołek. Dziś obie panie pojawiły się dzisiaj na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie Mołek prowadzi swój autorski cykl "W roli głównej", Szulim natomiast "Stylowy Magazyn". Tradycyjnie już każda z gwiazd miała chwilę, aby w paru słowach opowiedzieć o swoim programie. Przyszła również kolej na Magdę Mołek i wtedy nieoczekiwanie wywiązał się między nią a Szulim dialog, w którym Magda prawdopodobnie nawiązywała do ostatnich wydarzeń i głośnej rzekomej bójki w Chorzowie.
 

Mołek: Chciałam zaprosić koleżankę Szulim, gdyby chciała do raju z tej swojej podłogi...

Szulim: Mogę coś dodać? Bo ja staję w takiej kolejce w poczekalni, bo Magda obiecała mi, że przemyśli to, że mnie zaprosi do programu już w poprzedni sezonie i ja czekam cały czas. Czekam!

Mołek: Żebyśmy się tylko nie pobiły!


Poniżej wideo:

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała bójkę Dody i SzulimGwiazdy na konferencji TVN Style:

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy
Doda atakuje Szulim: Naskarżyła do tabloidu, fabrykuje newsy!
Mocne słowa pod adresem dziennikarki

Wydawało się, że na dalszy ciąg afery z Dodą i Agnieszką Szulim w rolach głównych będziemy musieli poczekać do pierwszej rozprawy sądowej, do której zamierza doprowadzić dziennikarka. Nic bardziej mylnego. Codziennie publikowane są nowe doniesienia w tej sprawie, a temat bójki z Chorzowa skomentowało nawet kilka gwiazd. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Zobacz wideo Dziś media obiegła informacja, jakoby Doda miała wkrótce stracić kontrakt z siecią Media Expert. Powodem miał być negatywny PR i skandal wokół awantury z Szulim. Wokalistka, jak i sama firma szybko zdementowali te informacje, ale Doda przy okazji pokusiła się o dłuższy wpis na Facebooku. Oskarża w nim dziennikarkę, że to ona stoi za fabrykacją publikacji w jednym z tabloidów, w którym od kilku dni ukazują się uderzające w Dodę artykuły. Wokalistka dodaje, że jest to nierówna walka i zarzuca Szulim brak honoru.   Agnieszka "nie jestem nadęta pindą przy kwiatku" Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa "walka", ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników - czytamy na Facebooku Dody. Poniżej pełny wpis Dody. Szulim odpowie na te oskarżenia? W DDTVN zapewniała, że nie będzie się już wypowiadać w tej sprawie w mediach. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo   Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

ONS
TV-Show
Żarty z bójki Dody i Szulim w DDTVN. Bezcenny śmiech Pieńkowskiej
Co ich tak rozbawiło?

Temat bójki Dody i Agnieszki Szulim jest nie tylko chętnie komentowany przez media, ale również inne gwiazdy i osoby związane z show-biznesem. Podczas ostatniej prezentacji wiosennej ramówki TVN Style pozwalano sobie też na żarty z awantury, a prym wiodła w tym Magda Mołek , które w przewrotny sposób zagadywała swoją koleżankę. Przypomnijmy: Mołek żartowała z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Mamy wideo Równie wesoło było w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący wydanie Robert Kantereit nie omieszkał nawiązać do głośnej afery i przywołując anegdotę ze studia, zaproponował nowe powiedzenie "Zrobię Ci Dodę w toalecie" czyli po prostu... pobiję. Dowcip wywołał ogromne salwy śmiechu wśród ekipy i prowadzących, a szczególnie rozbawiło to Jolantę Pieńkowską . Jej śmiech - bezcenny :) Zobacz: "Robię cuda w seksie!" Tak w "Dzień Dobry TVN" żartowano z bójki Dody i Szulim. Was też rozbawił ten tekst? Zobacz: Jolanta Pieńkowska tańczy do "My Słowianie" na scenie DDTVN

Doda w Media Expert
ONS
Newsy
Tabloid: Doda straciła kontrakt z Media Expert przez aferę z Szulim? Jest komentarz rzecznika
Doniesienia tabloidów zweryfikowane

Doda szykuje się właśnie do wydania pierwszego koncertowego DVD, ale póki co w mediach jest tylko jeden temat - bójka wokalistki z Agnieszką Szulim . Piszą i mówią o tym dosłownie wszyscy, a do sytuacji nawiązują nawet flagowe gwiazdy TVN, takie jak choćby Magda Mołek , która zazwyczaj trzyma się z dala od plotek i show-biznesu. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji. Zobacz wideo W związku z całą aferą największe tabloidy znów wzięły karierę Dody pod lupę i codziennie serwują nam nowe doniesienia. Dziś "Fakt" informuje, że Doda najprawdopodobniej straciła kontrakt z Media Expert. Gwiazda wystąpiła w dwóch spotach reklamowych, które cieszyły się olbrzymią rotacją w telewizji. Powód? Dziennik twierdzi, że wszystko spowodowane jest złym PR-em wokół wokalistki w związku z awanturą z Szulim. Informacji tej nie chciał potwierdzić rzecznik prasowy Media Expert, z kolei przedstawiciel samej Dody zdecydowanie zaprzecza doniesieniom "Faktu". Każdy rozsądny człowiek nie będzie się ustosunkowywał do sytuacji, w której go nie było, i ulegał presji otoczenia Agnieszki Szulim. Zatem plotki, prowokacje i kłamstwa Agnieszki Szulim nie wpłyną na żaden kontrakt Dody - skomentował Piotr Wróbel w rozmowie z gazetą. Mimo zaprzeczeń, "Fakt" upiera się, że koncern poinformuje o rozwiązaniu umowy dopiero w marcu. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Sesja Dody dla Media Expert:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner