Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym. Ale duży!
Facebook

Magda Gessler stanowczo oceniła nagą sesję ciążową Lary w centrum Warszawy

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym. Ale duży!
Facebook

Magda Gessler skomentowała odważne zdjęcia swojej córki. Jak ocenia ciążową sesję Lary Gessler, która nago, z dużym brzuszkiem pozowała na ulicach Warszawy? Gwiazda TVN w rozmowie z dziennikiem "Fakt" zdradziła, jak zareagowała na fotki ukochanej córki opublikowane w sieci. Sprawdźcie, co powiedziała!

Magda Gessler szczerze o ciążowej sesji córki

Narodziny pierwszego dziecka Lary Gessler i jej partnera Piotra Szeląga zbliżają się wielkimi krokami, a ciążowy brzuszek przyszłej mamy jest już naprawdę duży! Ostatnio córka Magdy Gessler pochwaliła się swoimi krągłościami i opublikowała w sieci piękne i odważne zdjęcia z ciążowej sesji. Lara nie zdecydowała się wówczas na romantyczne fotki wśród kwiatów, czy w czułych objęciach ukochanego- przyszła mama zrobiła sobie prawdziwie modowe zdjęcia na pustych ulicach Warszawy. Lara Gessler wywołała spore emocje pokazując na Instagramie swoje nagie zdjęcia zrobione w stolicy! Fani Lary byli zachwyceni, ale pojawiły się również słowa krytyki. A jak wyjątkową sesję córki komentuje Magda Gessler?

Mnie się podobała, była odważna. Uważam, że sztuka zawsze się broni, a te zdjęcia były dla mnie sztuką - oceniła w rozmowie z "Faktem".

Zgadzacie się z opinią Magdy Gessler? A może Waszym zdaniem prowadząca "Kuchenne rewolucje" przesadziła nazywając ciążową sesję córki sztuką? 

Widzieliście już efekty ciążowej sesji córki gwiazdy TVN? Podobają się Wam odważne zdjęcia Lary Gessler, która pozowała nago w centrum Warszawy? Spójrzcie tylko na te piękne zdjęcia!

Zobacz także: To miała być tajemnica... Czy Magda Gessler zdradziła sekret Lary? Córka będzie na nią zła?

Lara Gessler pokazała odważne zdjęcie z sesji ciążowej. 

Lara Gessler już wkrótce zostanie mamą. 

Lara Gessler w ciąży

 

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01