Magda Gessler to gwiazda "Kuchennych Rewolucji" i "Masterchefa", która serca widzów zdobyła swoją bezpośredniością, temperamentem i poczuciem humoru. W tym roku będzie obchodzić swoje jubileuszowe urodziny, które są już za rogiem. Z tej okazji postanowiła zrobić odważny krok, zrzucić ubranie i zapozować nago przed obiektywem. Do zakrycia służył jej tylko jeden przedmiot.

Reklama

Magda Gessler bez ubrań na okładce magazynu

Magda Gessler 10 lipca skończy 70 lat. Gwiazda nie zwalnia jednak tempa i wciąż będziemy mogli oglądać ją w kulinarnych programach. Ostatnio Magda Gessler mówiła o nowej edycji "MasterChefa", która pojawi się tej jesieni. Teraz postanowiła zaskoczyć swoich fanów, pozując nago dla magazynu Viva! i trzeba przyznać, że prezentuje się zjawiskowo. Restauratorka miała w ręku tylko gazetę, która służyła jej do zakrycia.

Niczego nie żałuje, rozmyślnie przekracza zakazy, bezczelnie spełnia szalone fantazje, nie boi się przemijania - czytamy na okładce o Magdzie Gessler.

Zobacz także: Lara Gessler prowadzi słynną cukiernię. Wysokie ceny budzą emocje: "Koszty są ogromne"

Magda Gessler udowadnia każdego dnia, że wiek to tylko liczba, a ona wciąż czuję się jakby była w kwiecie wieku. W tym roku obchodzi swoje jubileuszowe urodziny twierdząc, że niczego w życiu nie żałuje.

Gdy wszyscy patrzą w tył, ona idzie pewnym krokiem w przód i nie ogląda się na to, co było. Nie rozpacza, nie rozpamiętuje, nie żałuje. Bo nie ma czego! Z ciekawością dziecka kosztuje życie i bezczelnie spełnia swoje najskrytsze fantazje - czytamy na Instagramie Vivy!

Mateusz Jagielski/East News

Zobacz także: Ewa Chodakowska z torbą za 23 tysiące. Dała się ponieść w cukierni u Magdy Gessler

Zobacz także
Reklama

Już jesienią na antenie stacji TVN, zobaczymy 12. edycje programu "MasterCher", w której pojawi się nowy juror Tomasz Jakubiak. Oczywiście nie zabraknie również niezastąpionej Magdy Gessler, która z pewnością przyciąga rzesze widzów przed telewizory, ale jak na razie restauratorka wypoczywa nad polskim morze. Na jej Instagramie, który liczy ponad milion obserwujących chwali się malowniczym widokiem i wypoczynkiem.

Damian Klamka/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama