Nowa sesja i wywiad z Madonną
ONS/Interview

Madonna pokazała gołe piersi w sesji i nawiązała do Polski. Królowa popu znów prowokuje (18+)

Nowa sesja i wywiad z Madonną
ONS/Interview

Madonna od początku swojej kariery ciężko pracuje na miano najbardziej kontrowersyjnej gwiazdy naszych czasów. Nawet teraz jako 56-letnia matka czwórki dzieci wciąż potrafi bez mrugnięcia okiem wywołać skandal i skupić na sobie uwagę opinii publicznej oraz mediów. Sporo problemów mają z nią administratorzy Instagramu, na którym publikuje prowokujące zdjęcia. Przypomnijmy: Instagram usuwa zdjęcia z imprezy urodzinowej Madonny. Gwiazda ostro zaszalała

Piosenkarka szykuje się obecnie do premiery swojej kolejnej płyty, której premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku. W związku z tym gwiazda rozpoczęła już kampanię promocyjną i pojawiła się na okładce magazynu "Interview", a w zasadzie aż trzech okładkach do wyboru.

W środku na czytelników czeka odważna sesja zdjęciowa i m.in. zdjęcia topless Madonny, a także wywiad, w którym nie zabrakło polskiego wątku. Okazuje się, że gwiazda jest fanką muzyki Fryderyka Chopina i to właśnie jego utwory umieściłaby w kapsule Voyager 1, którą NASA wystrzeliła w kosmos i będzie prawdopodobnie jedyną pamiątką po ludzkości.


Włożyłabym tam wodę w buteleczce z napisem "woda święcona" (śmiech), zwój Starego Testamentu, pustą kartkę i pióro oraz muzykę Fryderyka Chopina - odpowiedziała.


Dobry wybór?

Zobacz: Anna Wintour nie wpuściła Madonny na galę MET. Wszystko przez szokującą kreację

 

Zdjęcia z szalonej imprezy urodzinowej Madonny:

Więcej na temat Madonna Interview Magazine
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53