Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?!

Lilka w "M jak miłość" stoi przed dramatyczną decyzją. Dziewczyna chce usunąć ciążę, bo obawia się, że to dziecko gwałciciela!

Po brutalnym gwałcie w „M jak miłość” Lilka panicznie bała się, że będzie w ciąży. W 1496. odcinku, który zobaczymy 24 lutego, ten najczarniejszy scenariusz się jednak sprawdzi! Dziewczyna zacznie myśleć o aborcji.

Okres spóźnia się już tydzień, co ja zrobię, jak się okaże, że jestem w ciąży. Niestety jej obawy potwierdzi ginekolog, kiedy powie: „Jest pani w ciąży”.

Lilka nadal nie zdecydowała się zgłosić tego, co stało się po klasowym spotkaniu i ma jedynie wsparcie w Mateuszu! Jak chłopak zareaguje na decyzję Lilki o usunięciu ciąży?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Lilka zdecyduje się na aborcję?

Lilka zupełnie nie radzi sobie z dramatyczną sytuacją, w której się znalazła. W gruzach legły jej plany na przyszłość, a nikt z bliskich nie jest w stanie jej pomóc, bo nie wie, co się stało. Sprawa jest na tyle poważna, że dziewczyna nie chce przystąpić do matury i rozważa aborcję. W końcu zdecyduje, że zrobi testy DNA, żeby dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka. Powie też Mateuszowi, że jeśli okaże się, że to nie jego dziecko, zdecyduje się na aborcję.

Mateusz pozwoli Lilce na oborcję?

Mateusz będzie przerażony tymi słowami, bo kocha Lilkę i jest w stanie zaopiekować się nią i dzieckiem bez względu na to, kto jest ojcem. Mostowiak będzie miał też ogromne wsparcie w babci Basi. Wie też, że jego postawę poparłby dziadek Lucjan. Niestety, Lilka nie jest w stanie zaakceptować faktu, że może mieć dziecko z gwałcicielem.

Lilka czuje okropny wstyd, dlatego nie chce powiedzieć nikomu o tym, co się stało. Postanowi popełnić samobójstwo. Kiedy jej matka znajdzie list pożegnalny stanie się jasne, że dziewczyna potrzebuje pomocy specjalisty. Wtedy prawda wyjdzie na jaw?

Najgorsze obawy Lilki spełniły się, dziewczyna jest w ciąży!

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

Mateusz był już bliski wyznania prawdy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiedzieć... nie powiedzieć... 🧐

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Quiz z "M jak miłość"
Instagram
Seriale
W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Scenarzyści "M jak miłość" nie zwalniają tempa! W tym tygodniu zafundowali nam prawdziwą karuzelę emocji. Od rozpaczy, aż po radość i długo oczekiwane zaręczyny Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska). Oglądaliście oba odcinki "M jak miłość"? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić wam trudności! Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jaki wynik udało wam się uzyskać!

Scenarzyści "M jak miłość" nie zwalniają tempa! W tym tygodniu zafundowali nam prawdziwą karuzelę emocji. Od rozpaczy, aż po radość i długo oczekiwane zaręczyny Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska). Oglądaliście oba odcinki "M jak miłość"? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić wam trudności! Koniecznie dajcie znać w komentarzach, jaki wynik udało wam się uzyskać!

Joasia z M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Joasia otrzyma szokującą wiadomość, a Basia... pobije Anię! Wielkie emocje w "M jak miłość"
Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zoabczymy kolejną odsłonę "M jak miłość".

Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zobaczymy kolejną odsłonę "M jak miłość". W uwielbianym przez widzów serialu znów nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W 1490. odcinku "M jak miłość" sporo wydarzy się w wątku Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i Basi (Gabriela Raczyńska) oraz Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy Joasia znów będzie cierpiała przez milionera Leszka (Sławek Uniatowski)?  Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Mamy opis i zdjęcia nowego odcinka serialu!  Zobacz także:    W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamil zginie zanim pozna prawdę o Skalskim? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku serialu!
Znów wielkie emocje w "M jak miłość"! Już we wtorek 18 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje 1495. odcinek serialu

Znów wielkie emocje w "M jak miłość"! Już we wtorek 18 lutego Telewizyjna Dwójka wyemituje 1495. odcinek serialu, w którym zobaczymy, jak Kamil (Marcin Bosak) próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Kuzyn zmarłego psychopaty jest pewny, że to Chodakowscy mają coś wspólnego z jego zaginięciem. Kamil spotka się z Izą (Adriana Kalska) i dowie się, gdzie mieszka Olek (Maurycy Popiel)! Lekarz będzie mógł liczyć na pomoc Olewicza (Tomasz Dedek), który będzie chciał... pozbyć się Kamila!  Co dokładnie wydarzy się w 1495 odcinku "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i opis serialu!  Zobacz także:   W "M jak miłość" nie brakuje emocji! Jesteś na bieżąco? Sprawdź się w naszym quizie!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner