Anna Lewandowska w zielonym płaszczu, Robert Lewandowski w bluzie z misiem
Instagram

Ania i Robert Lewandowscy będą mieć córkę! Jest kolejne potwierdzenie

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu, Robert Lewandowski w bluzie z misiem
Instagram

Druga córka, a może tym razem synek? Ania i Robert Lewandowscy przygotowują się do ponownego rodzicielstwa. Choć sami nie zdradzają publicznie płci pociechy, pojawiają się kolejne informacje w tej sprawie.

Przypomnijmy, magazyn "Flesz" już w listopadzie poinformował, że najpopularniejsza para polskich sportowców będzie miała drugą córeczkę.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki ! – zdradziła wówczas znajoma Ani.

Druga córka Lewandowskich

Lewandowscy od tamtego czasu nie potwierdzili oficjalnie wiadomości o płci. W mediach pojawiały się jedynie kolejne spekulacje na temat płci - jak te, kiedy Ania pokazała część wyprawki.

Teraz o płci drugiego dziecka najpopularniejszego polskiego piłkarza informuje też serwis pudelek.pl.

Jak donosi nasze źródło, Ania i Robert spodziewają się drugiej córeczki! Informacją podzieliła się ze znajomymi mama Roberta, Iwona - pisze portal.

Kolejne źródło potwierdza więc informacje "Flesza".

Informacje o ciąży Lewandowscy ogłosili na początku listopada. Najpierw zrobił to Robert, w typowy dla piłkarza sposób - podczas meczu piłkarskiego, włożył po strzelonej bramce piłkę pod swój trykot. Chwilę później informacje potwierdziła Ania na swoim Instagramie. 

O płci drugiego dziecka Lewandowskich informował w listopadzie magazyn "Flesz"

Marina i Wojtek Szczęsny planują drugie dziecko?

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33