Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kulisy Tańca z Gwiazdami
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Kulisy finału "TzG". Tego nie zobaczyliście w telewizji

Sceny, których nie zobaczysz nigdzie indziej

"Taniec z Gwiazdami" okazał się prawdziwym hitem tej wiosny. Format, który powrócił do telewizji po przerwie przyciągał miliony widzów przed telewizory, którzy z zapartym tchem śledzili losy swoich ulubieńców. W każdy piątek jedna z par opuszczała show, aż ostatecznie w rozgrywce pozostały dwie najlepsze: Joanna Moro z Rafałem Maserakiem oraz Aneta Zając i jej partner Stefano Terrazzino. Bezkonkurencyjna okazała się ta druga, która oprócz Kryształowej Kuli zdobyła również 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Wraz z kamerą wybraliśmy się wczoraj na plan produkcji, dzięki czemu możecie zobaczyć jak wyglądały przygotowania do tańców, co za kulisami robili inni uczestnicy, jak wyglądały próby Natalii Siwiec i wiele innych momentów, które nie zostały pokazane wieczorem w Polsacie. Oczywiście nie mogło również zabraknąć momentów w których zwyciężczyni pozuje ze swoją nagrodą jak również z pozostałymi zawodnikami.

Jesteście ciekawi kolejnej edycji?

Zobacz: Moro i Zając o udziale w programie zaraz po ogłoszeniu wyników 
 

 

Finał "Tańca z gwiazdami":
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!
Okazała się najlepsza

"Taniec z Gwiazdami"  który tej wiosny powrócił do telewizji okazał się wielkim hitem gromadzącym miliony widzów przed telewizorami. Już sama informacja o tym, że format wraca do Polski, ale już nie w TVN wywołał lawinę komentarzy w mediach i spekulacji, które gwiazdy zostaną zaangażowane przy produkcji. W lutym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a my mogliśmy zobaczyć pierwszy oficjalny spot wyprodukowany przez Polsat, gdzie znalazły się wszystkie gwiazdy i ich partnerzy z parkietu.  Przypomnijmy:  Już jest oficjalny spot "Tańca z gwiazdami" w Polsacie   Po wielu tygodniach zaciętej rywalizacji w programie pozostały dwie pary:  Joanna Moro  z Rafałem Maserakiem oraz  Aneta Zając  i Stefano Terrazzino. Każda z pań cieszy się zarówno ogromną sympatią widzów, jak również uznaniem jurorów.  Choć na parkiecie lepiej technicznie wypadała Moro, to jednak widzowie nie pozwolili by Zając odpadła i wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów.  W trakcie trwania programu, dużo mówiło się o tym, że finalistki nie przepadają za sobą i każda za nich za wszelką cenę chciałaby wygrać.  W finałowym odcinku aktorki zmierzyły się z trzema tańcami, w tym jednym ulubionym, wybranym przez siebie. Ostatni taniec tak poruszył Stefano, że nie umiał on powstrzymać łez, podobnie jak jurorka Iwona Pavlović i Dawid Kwiatkowski.  Po wszystkich występach punktacja przedstawiała się następująco: Joanna i Rafał -119 punktów, Aneta i Stefano - 117 punktów. Punkty od jurorów w połączeniu z głosami widzów, zapewniły zwycięstwo Anecie Zając. Gratulujemy. Zobacz: Beata Tyszkiewicz nie zachwyciła się tańcem Zając   ''''+''''ipt>''''); //-->   ''''+''''ipt>''''); //-->   Aneta Zając jak księżniczka w "Tańcu z Gwiazdami":

Joanna Moro boi się wygranej w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Moro złożyła odważną obietnicę: Jeśli wygram "TzG" to będę musiała...
Chyba nie do końca przemyślała sprawę

Już dziś wieczorem wielkie emocje związane z finałem najpopularniejszego show tej wiosny. "Taniec z Gwiazdami" w każdy piątek gromadził przed telewizorami miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzili zmagania swoich idoli. O główną nagrodę powalczą  Aneta Zając z serialu "Pierwsza miłość" i filmowa Anna German, czyli Joanna Moro . Każda z pań ma za sobą sporą grupę fanów oraz poparcie jury. Ciężko więc spekulować, która sięgnie po Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy: Wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Kto powinien wygrać: Moro czy Zając? Po każdym odcinku na żywo, emitowano również kulisy programu. W jednym z nich Joanna Moro zdradziła, że boi się wygranej, ponieważ pociąga to za sobą pewne konsekwencje. I nie chodzi tutaj o popularność, a o zakład do którego doszło między gwiazdą a jej przyjaciółmi. Jeśli wygra, będzie musiała skoczyć ze spadochronu - a to jest dla niej dużo większe wyzwanie niż taniec.   Nie wiem czy to dobrze gdybym wygrała program czy nie, bo nie wiem czy sprostam wymaganiom, które postanowiłam wykonać jeżeli wygram. Założyłam się ze znajomymi, że jeżeli wygram, to będę musiała skoczyć ze spadochronu . A to jest wyzwanie, chyba dużo większe niż taniec. Zobaczymy. -  zdradza.   O tym czy Joanna będzie musiała przygotowywać się do skoku, przekonamy się wieczorem. Myślicie, że pokona Anetę Zając? Zobacz: Moro i Zając w finale. Panie nie przepadają za sobą     ''''+''''ipt>''''); //-->   Gorący taniec Moro i Maseraka:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner