Kuba Wojewódzki usunął konto na Facebooku

Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego [Aktualizacja]

Kuba Wojewódzki usunął konto na Facebooku

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbarwniejszych postaci show-biznesu. Można go kochać lub nienawidzić. Nie można przejść obok jego osoby obojętnym. Dziennikarz dzięki swojemu ciętemu językowi i oryginalnemu poczuciu humoru zyskał sobie olbrzymią rzeszę fanów. Dowodem tego był profil showmana na Facebooku, który lubiło ponad milion internautów. Był to prawdziwy rekord wśród rodzimych gwiazd, jak i polskich marek ogółem. NIKT nie miał takiego grona wielbicieli w historii polskich portali społecznościowych!

Dziś, jak co dzień, chcieliśmy zajrzeć na profil Kuby. Ku naszemu zdziwieniu wyszukiwarka Facebook'a nie znalazła konta! Zastanawiamy się co się stało. Czy Wojewódzki postanowił zniknąć z wirtualnego świata, czy ktoś po prostu na niego naskarżył i adminstratorzy zablokowali mu konto?

Przypomnijmy, że ostatnio z Facebooka zniknęła też Maja Frykowska: Co się stało z Frykowską?

Aktualizacja: O komentarz w tej sprawie dziennikarza poprosił branżowy serwis WirtualneMedia.pl:

- Za dużo osób w ostatnim czasie starało się tam załatwiać swoje prywatne interesy. Za dużo było cudzych myśli, cudzego brudu, świrów, ortodoksów, sekty kibolskiej, sekty smoleńskiej - powiedział Wojewódzki. Nigdy nie interesowała mnie masowa popularność, masowa turystyka czy masowe gusty. Cała obsesja związana z wielkimi liczbami w internecie bardzo mało mnie kręci. Stawiam na jakość, a nie ilość.

WirtualneMedia.pl dowiedziały się również, że Kuba w przyszłości nie wyklucza innej formy obecności na Facebooku. Myślicie, że fani showmana wybaczą mu zniknięcie z internetu?

Wojewódzki usunął konto na Facebook'u

Kuba Wojewódzki

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Facebook
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48