Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
Newsy

Wojewódzki znów atakuje Rozenek i nawiązuje do jej udziału w "Azja Express"!

Co napisał?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek. W nowym felietonie dla "Polityki" dziennikarz znów zaatakował gwiazdę TVN, która wydała niedawno książkę "Perfekcyjne maniery". Co tym razem napisał?

 

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

Kuba Wojewódzki ostro o książce Małgorzaty Rozenek

Wygląda na to, że Kuba i Małgorzata prowadzą otwartą wojnę w show-biznesie. Po głośnym wywiadzie Wojewódzkiego, w którym poruszał wątki osobiste z życia gwiazdy, Rozenek postanowiła go pozwać. Niedługo Kuba i Małgorzata spotkają się w sądzie, gdzie prezenterka będzie walczyć o sto tysięcy odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych. Kuba jednak nie odpuszcza i wbija kolejną szpilę Rozenek:

Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek. Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie "Azja Express". Nie mogę doczekać się książki Steviego Wondera "Jak nie przejeżdżać na czerwonym" - pisze Kuba Wojewódzki.

Czy Małgorzata tym razem odpowie?

 

Zobacz także: Savoir vivre w restauracji. Najważniejsze zasady

 

Małgorzata Rozenek wydała niedawno nową książkę.

Małgorzata Rozenek
ONS

 

Kuba Wojewódzki znów wbił jej szpilę.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem w Bieszczadach
Instagram

 

 

 

Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
Newsy
Kuba Wojewódzki udziela „dobrych” rad Małgorzacie Rozenek
Nie za ostro?

W minionym tygodniu odbyła się jedna z największych imprez w branży mediowej - konferencja ramówkowa TVN , na której pojawiają się wszystkie największe gwiazdy stacji. W tym roku zabrakło na niej Małgorzaty Rozenek , której program „Piekielny hotel” nie odniósł spektakularnego sukcesu. Fakt ten nie umknął oczywiście Kubie Wojewódzkiemu , który na łamach "Polityki" skomentował to w typowy dla siebie sposób. Showman udzielił także rad swojej koleżance, z którą nie jest w najlepszych relacjach: Stacja TVN zaprezentowała nową ramówkę. Wielką nieobecną była Małgorzata Rozenek, której z sympatii udzielę kilku rad. Bycie gwiazdą to przejaw nie tylko ciała, ale i ducha. Bycie gwiazdą i gwiazdorzenie ma ze sobą tyle wspólnego co moralność i moralizatorstwo. I najważniejsze. Jakkolwiek będziesz się starała, widzowie i tak nie są idiotami. Kuba jak zawsze złośliwy - jak widać perspektywa ślubu z Renatą Kaczoruk - nie złagodziła ciętego języka niepokornego showmana. Zobacz: Kuba Wojewódzki znów kpi z Małgorzaty Rozenek. Tym razem chodzi o jej biust!                  

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Wojewódzki bezlistosny dla Rozenek i Majdana. Wyśmiał ich biznesowe plany
Co tym razem nie spodobało się Kubie?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek . Ostatnio w swoim felietonie w "Polityce" wyśmiał udział gwiazdy TVN w reklamie papieru toaletowego. Zobacz: Król TVN kpi z Królowej stacji. Wojewódzki wyśmiał nowy kontrakt Rozenek Okazuje się, że to nie koniec złośliwości ze strony Wojewódzkiego. W najnowszym wydaniu tygodnika, juror "Małych Gigantów" znowu skomentował poczynania Małgorzaty Rozenek. Przy okazji dostało się jej parterowi, Radosławowi Majdanowi. - Niestety, "Piekielny Hotel", nowy show TVN prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, regularnie traci widzów . Na pocieszenie jej partner Radek Majdan planuje wypuścić na rynek nowy zapach, który będzie się im wspólnie kojarzył z przeszłością. Jak z przeszłością, to proponuje nazwę "Zapach Sukcesu" - dziennikarz kpi w "Polityce". Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki nie należy do grona fanów Małgorzaty Rozenek. Zobacz: Rozenek i Majdan wzięli udział w PIERWSZEJ wspólnej sesji! Te zdjęcia przejdą do historii   Debiut nowej Wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego:  

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek
ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki chciał napisać o telefonie Małgosi Rozenek, ale napisał o swoim... Sugeruje, że jest mały
Kuba Wojewódzki chciał napisać o telefonie Małgosi Rozenek, ale napisał o swoim... Sugeruje, że jest mały

Kuba Wojewódzki skomentował w tygodniku "Polityka" kradzież telefonu Małgorzaty Rozenek. Niedawno wyszło na jaw, że prezenterka straciła telefon, który ukradła jej współpracowniczka. Co więcej, kobieta miała skopiować zawartość aparatu i zagrozić gwieździe, że ujawni jej prywatne zdjęcia!  Szantażystka zażądała od Małgorzaty Rozenek, żeby całkowicie zniknęła z show-biznesu. Rozenek w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że jeśli kobieta zagrozi jej rodzinie, to sprawa z pewnością trafi do sądu. Teraz, sytuację skomentował  Kuba Wojewódzki.  Czyżby była to próba rozejmu z prezenterką po słynnym konflikcie spowodowanym napięciami między Rozenek a dziewczyną dziennikarza, Renatą Kaczoruk, w programie "Azja Express"?   Zobacz też:  Małgorzata Rozenek-Majdan ostrzega swoją szantażystkę! Skieruje sprawę do sądu? Media obiegła informacja na temat szantażystki, która grozi Małgorzacie Rozenek ujawnieniem intymnych zdjęć wykradzionych z jej telefonu. Skandal. Szybko przejrzałem zawartość swojego. Gdyby wyświetlacz był większy, to naprawdę byłoby coś  - napisał Kuba Wojewódzki w "Polityce". O rozejmie chyba na razie nie ma mowy. ;) Kuba jednak nie traci dobrego humoru. ;)   Polecamy:  Metody ochrony przed stalkerem   Małgorzacie Rozenek skradziono telefon. Szantażystka grozi, że ujawni prywatne zdjęcia gwiazdy. Kuba Wojewódzki też się obawia kradzieży? ;)

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner