Wojewódzki i Szulim razem na obiedzie

Wojewódzki i Szulim przyłapani razem na obiedzie

Wojewódzki i Szulim razem na obiedzie

Kiedy Agnieszka Szulim kilka miesięcy temu pojawiła się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego od razu było widać, że oboje nadają na tych samych falach. Później para spotkała się ponownie, gdy dziennikarka dołączyła do zespołu "Eska Rock", aby współprowadzić z showmanem poranną audycję stacji. Od tego momentu para w swoim towarzystwie zaczęła spędzać dość dużo czasu. Tabloidy spekulowały romans, który ostatecznie okazał się totalną bzdurą.

Dzięki aprobacie Wojewódzkiego Szulim dostała również autorski program "Na językach" w TVN i stała się nową gwiazdą stacji, w której pokłada olbrzymie nadzieje. Kolejne wspólne miejsce pracy wzmocniło tylko relację pomiędzy gwiazdami. Agnieszka i Kuba mogą teraz spotykać znacznie częściej.

Magazyn "Party" przyłapał ostatnio parę w jednej z knajpek w centrum Warszawy. Pomimo lekkiego mrozy gwiazdy postanowiły zjeść lunch na zewnątrz. Szulim i Wojewódzki spędzili dłuższą chwilę prowadząc głęboką dyskusję, nie zwracając uwagi na otoczenie.

Ostatnio Kuba Wojewódzki podpadł kilku gwiazdom, które odwróciły się od niego i zmieniły zdanie na jego temat. Czyżby dziennikarz w Agnieszce Szulim znalazł swojego sprzymierzeńca? Zobacz: "Błazen i arogancki buc"

Wojewódzki i Szulim razem na obiedzie

Agnieszka, Kuba i inne gwiazdy na konferencji TVN:

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08