Charlotte krzyczy na George'a

Księżniczka Charlotte ma charakterek! Zobaczcie, jak rozstawia po kątach swoich braci!

Charlotte krzyczy na George'a

Księżna Kate zabrała ostatnio swoje dzieci na otwarcie ogrodu Chelsea Flower Show, który współprojektowała z dwójką architektów. Piękne miejsce z małym strumieniem, huśtawką zawieszoną na drzewie i mnóstwem miejsca do zabawy zachwyciło Charlotte, George'a i rocznego Louisa. Z tej okazji królewska para opublikowała na Instagramie urocze zdjęcia z wycieczki. Pojawiło się też kilka nagrań, na których widać zabawę dzieci. Jednak na największą uwagę zasługuje zachowanie 4-letniej księżniczki. Zobaczcie, co zrobiła!

Księżniczka Charlotte ma charakterek!

Księżniczka Charlotte podczas zabawy z rodzeństwem pokazała swój charakter. Okazuje się, że mała dziewczynka rozstawia po kątach swoich braci. To zaskakujące, bo Kate i William wydają się być bardzo spokojnymi i opanowanymi ludźmi. Na nagraniu widać, jak dzieci cieszą się podczas zabawy, a na pytanie Williama czy Charlotte pomoże bratu, dziewczynka bez wahania odpowiada – Nie! Potem słyszymy jeszcze, jak zniecierpliwiona księżniczka pogania brata:

George, szybciej, szybciej! - słychać na nagraniu.

Charlotte rośnie na pewną siebie kobietę!

Księżniczka musi sobie radzić, w końcu jest jedyną dziewczynką. W najbliższym latach czekają ją zabawy z Georgem, Louisem i Archiem. Jakiś czas temu Charlotte zwróciła się do fotoreporterów: Wy nie idziecie!, kiedy wchodziła z rodzicami po chrzcinach księcia Louisa na nieoficjalną część przyjęcia.

Jak sądzicie, po kim Charlotte odziedziczyła zadziorny charakterek? Być może, jak królowa Elżbieta II chce postawić na swoim!

Zobacz takżeNiania George'a i Charlotte bywa surowa

 

Sesja z okazji 4. urodzin  Charlotte

Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13