Księżna Kate zabrała ostatnio swoje dzieci na otwarcie ogrodu Chelsea Flower Show, który współprojektowała z dwójką architektów. Piękne miejsce z małym strumieniem, huśtawką zawieszoną na drzewie i mnóstwem miejsca do zabawy zachwyciło Charlotte, George'a i rocznego Louisa. Z tej okazji królewska para opublikowała na Instagramie urocze zdjęcia z wycieczki. Pojawiło się też kilka nagrań, na których widać zabawę dzieci. Jednak na największą uwagę zasługuje zachowanie 4-letniej księżniczki. Zobaczcie, co zrobiła!

Reklama

Księżniczka Charlotte ma charakterek!

Księżniczka Charlotte podczas zabawy z rodzeństwem pokazała swój charakter. Okazuje się, że mała dziewczynka rozstawia po kątach swoich braci. To zaskakujące, bo Kate i William wydają się być bardzo spokojnymi i opanowanymi ludźmi. Na nagraniu widać, jak dzieci cieszą się podczas zabawy, a na pytanie Williama czy Charlotte pomoże bratu, dziewczynka bez wahania odpowiada – Nie! Potem słyszymy jeszcze, jak zniecierpliwiona księżniczka pogania brata:

George, szybciej, szybciej! - słychać na nagraniu.

Charlotte rośnie na pewną siebie kobietę!

Księżniczka musi sobie radzić, w końcu jest jedyną dziewczynką. W najbliższym latach czekają ją zabawy z Georgem, Louisem i Archiem. Jakiś czas temu Charlotte zwróciła się do fotoreporterów: Wy nie idziecie!, kiedy wchodziła z rodzicami po chrzcinach księcia Louisa na nieoficjalną część przyjęcia.

Jak sądzicie, po kim Charlotte odziedziczyła zadziorny charakterek? Być może, jak królowa Elżbieta II chce postawić na swoim!

Zobacz także: Niania George'a i Charlotte bywa surowa

Sesja z okazji 4. urodzin Charlotte

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama