Meghan Markle, książę Harry
EastNews

Księżna Meghan zabrania Harry'emu pić herbatę!? To nie koniec listy zakazanych napojów... Skąd taki pomysł?

Meghan Markle, książę Harry
EastNews

 

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle jest osobą bardzo wymagającą! Okazuje się, że jej mąż wcale nie ma taryfy ulgowej i księżna w trosce o jego zdrowie wprowadziła listę produktów zakazanych. Nie uwierzycie, co się na niej znalazło! Zobaczcie...

 

Zobacz: Meghan wręczyła królowej nietypowy prezent! Jak zareagowała Elżbieta II?

 

Meghan Markle wprowadziła listę produktów zakazanych!?

 

Książę Harry zanim poznał Meghan był znany z imprezowego stylu życia. W tabloidach często pojawiały się jego zdjęcia z klubów, na których widać było, że jest pod wpływem alkoholu. A teraz Harry wcale nie pije alkoholu w ramach solidarności z ciężarną żoną. Jednak to nie jedyna zmiana w zachowaniu księcia, której autorką jest Meghan. Księżna stara się wprowadzić w ich życie zasady zdrowego żywienia. Od niedawna księżna namawia, aby Harry zrezygnował nie tylko z alkoholu, ale też innych napojów, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie. Na tej liście znalazła się kawa i herbata. Okazuje się, że para pije jedynie wodę mineralną!

 

Pozytywny wpływ Meghan na księcia spotkał się z pozytywną reakcją ze strony rodziny królewskiej. Harry dotąd niepokorny imprezowicz staje się przykładnym mężem i wkrótce też ojcem. A jeszcze kilka lat temu nikt by w to nie uwierzył!

 

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle, książę Harry
EastNews

Księżna Meghan

Meghan Markle

Meghan Markle

Megan Markle z torebką Gabriela Hearst
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08