księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate próbuje ukryć brzuszek! Musicie zobaczyć jej najnowsze zdjęcia z Pakistanu!

księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate naprawdę jest w czwartej ciąży? O tym mówi się już od dawna! Jakiś czas temu księżniczka Charlotte miała zdradzić w swojej szkole, że niedługo znów będzie starszą siostrą, a książę William podobno poinformował o wszystkim królową Elżbietę, która miała dać zielone światło do podzielenia się tą wiadomością ze światem. Teraz jednak Kate i William ruszyli w podróż służbową i wylądowali w Pakistanie. To jednak nie uciszyło plotek o ciąży, wręcz przeciwnie! Kate je podsyciła, wykonując ten jeden gest. Zobaczcie poniżej.

Księżna Kate jest znów w ciąży?

Księżna Kate i książę William zjawili się w Pakistanie, gdzie zostali uroczyście przywitani. Księżna miała na sobie błękitną suknię, która podkreślała jej figurę. Mogłoby się wydawać, że takim strojem księżna chce rozwiać wątpliwości i pokazać, że nie spodziewa się dziecka, jednak wyglądało na to, że nie czuła się zbyt komfortowo i cały czas starała się... zakryć brzuszek!

Najpierw księżna Kate cały czas trzymała torebkę na wysokości brzucha, a gdy tylko wręczono jej kwiaty, natychmiast wykorzystała ten fakt, by większym bukietem zakryć brzuch! Takie gesty natychmiast wywołały lawinę plotek, podejrzeń i spekulacji, że księżna jednak naprawdę spodziewa się czwartego dziecka. 

A wy jak myślicie, coś jest na rzeczy? My podejrzewamy, że plotki są jednak mocno przesadzone, bo księżna wciąż może pochwalić się szczupłą sylwetką. Ciążowego brzuszka zdecydowanie nie ukryłaby tak małą torebką. Spójrzcie sami:

księżna Kate i książę William w Pakistanie
East News

Księżna Kate dostała bukiet kwiatów

księżna Kate witana w Pakistanie
East News

Księżna Kate ukrywała brzuszek bukietem kwiatów?

księżna Kate ukrywa brzuszek pod bukietem kwiatów
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43