Książę William i księżna Kate złożą wizytę w Polsce
Eastnews

GORĄCY NEWS! Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski! Wiemy, kiedy książęca para złoży wizytę!

Książę William i księżna Kate złożą wizytę w Polsce
Eastnews

Książę William i księżna Kate złożą oficjalną wizytę w Polsce! Okazuje się, że książęca para już w lipcu odwiedzi nasz kraj, gdzie spotka się z Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą Agatą Dudą. O tym, że William i Kate odwiedzą Polskę poinformował prezydencki minister, Krzysztof Szczerski.

 

Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski

W rozmowie z Polską Agencją Prasową Krzysztof Szczerski zdradził, że książę William i księżna Kate spotkają się z parą prezydencką już w lipcu.

Para prezydencka z radością przyjęła wiadomość o woli złożenia wizyty w Polsce przez Księcia i Księżną Cambridge. Księżna Kate i Książę William będą miłymi gośćmi w Polsce. Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par. 

Informacje Krzysztofa Szczerskiego potwierdził również pałac Kensington, który zamieścił wpis na Twitterze. Okazuje się, że książęca para odwiedzi Polskę i Niemcy.

 

Księżna Kate i książę William odwiedzą Polskę.

 

 

Książęca para złoży wizytę w lipcu.

księżna Kate, książę William
East News

Cieszycie się :)?

Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski
ONS

Zobacz także: Księżna Kate szczerze o chorobie psychicznej dzieci. Pierwszy raz padło takie wyznanie! 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37