Choć nie opadł jeszcze kurz po premierze dokumentu Netflixa o Sussexach, wygląda na to, że jeszcze bardziej zaostrzy konflikt z pałacem Buckingham. Wszystko przez autobiografię syna księżnej Diany, która trafi na półki już 10 stycznia. Wcześniej wnuk Elżbiety II udzielił kilku wywiadów, w których nie wypowiedział się zbyt ciepło na temat swojej rodziny. W mediach coraz częściej mówi się o tym, że książka będzie szczególnie niewygodna dla księcia Williama oraz księżnej Kate. Do mediów wyciekł fragment, w którym książę Harry oskarża starszego brata o napaść!

Reklama

Książę Harry opisał bójkę z księciem Williamem: "Leżałem tam przez chwilę oszołomiony"

Po premierze dokumentu Netflixa Harry i Meghan znaleźli się w ogniu krytyki. Brytyjskie media przyzwyczaiły nas do tego, że o Sussexach wypowiadają się bardzo ostro. Jednak zaskoczeniem mógł być odbiór w amerykańskiej prasie, która do niedawna sprzyjała parze. Magazyn "Politico" umieścił Meghan Markle w gronie największych narcyzów 2022 roku — tuż obok Kanye Westa, Elona Muska czy Donalda Trumpa.

Zobacz także: Rodzina królewska na świątecznej mszy. Dlaczego książę Louis nosi krótkie spodenki? [ZDJĘCIA]

AFP/EAST NEWS

Gdy na półkach pojawi się autobiografia księcia Harry'ego, "Spare", konflikt Sussexów z mediami i członkami rodziny królewskiej zaostrzy się jeszcze bardziej. Syn księżnej Diany ujawnia nieznane historie w książce, co szczególnie nie spodoba się księciu Williamowi i księżnej Kate. "The Guardian" opublikował fragment, w którym Harry opisuje bójkę ze starszym bratem.

AP/EAST NEWS

Z szokującego fragmentu wynika, że bracia kłócili się o Meghan Markle. Książę William miał używać wobec ukochanej brata niemiłych określeń. Mówił o niej m.in. "trudna", "szorstka" i "niemiła". Napięcie miało doprowadzić do przemocy! W trakcie kłótni następca tronu miał zaatakować Harry'ego.

Zobacz także

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę — pisze Suusex.

i-Images / Pool /EAST NEWS

Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić — dodaje.

Zobacz także: Rodzina królewska wbija szpilę Meghan Markle po premierze dokumentu Netflixa! Ten gest mówi wszystko

Reklama

Do bójki między braćmi miało dojść w Nottingham Cottage. Sam książę Harry twierdzi, że rozpad relacji ze starszym bratem był dla niego bolesny i próbował porozmawiać o tym z księciem Williamem. Dyskusja jednak kończyła się przekleństwami.

REX/Shutterstock/EAST NEWS
AFP/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama