Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN
Instagram

"Dzień Dobry TVN" przez koronawirusa wprowadza zmiany!

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN
Instagram

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, na epidemię zareagowały również media. W piątek dowiedzieliśmy się o tym, że "Taniec z gwiazdami" zostaje zawieszony aż do października tego roku oraz część produkcji Polsatu również przez jakiś czas nie będzie nagrywana. Koronawirus wpłynął również na pracę w "Dzień Dobry TVN", o czym na Instagramie poinformowała Paulina Krupińska, która opowiedział o zmianach w śniadaniówce. Co się zmieni?

To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie... wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100% - pisze Paulina Krupińska na Instagramie.

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

W redakcji "Dzień Dobry TVN" wprowadzono wiele zmian, w tym jedną główną. Chodzi o większą rotację ludzi pracujących przy danym wydaniu:

(...) Redakcja Dzień Dobry TVN działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek. W niedzielę i poniedziałek Dzień Dobry poprowadzą Gosia Ohme i Filip Chajzer - dodała Paulina Krupińska.

Uważacie, że TVN podjął w tej kwestii dobrą decyzję?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

W "Dzień Dobry TVN" redakcja działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN
East News

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17