Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym, śmiertelnym przypadku w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne tragiczne informacje. W poniedziałek 23 marca zmarła 8 osoba w Polsce, która była zarażona koronawirusem. W jakim wieku był pacjent? Czy miał choroby współistniejące? Przeczytajcie poniżej!

Zobacz także: Podczas pandemii koronawirusa musisz codziennie myć włosy! Oto dlaczego to takie ważne!

Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Zmarła 8 osoba w Polsce zakażona koronawirusem

Niestety, rośnie bilans ofiar śmiertelnych spowodowanych zakażeniem koronawirusem w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Facebooka przekazało, że w szpitalu w Tychach zmarł 83-letni mężczyzna. Pacjent miał choroby współistniejące. 

Z przykrością informujemy, że zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem - to 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach. Mężczyzna miał choroby współistniejące - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia. 

W dalszym ciągu rośnie także liczba osób zakażonych w naszym kraju. Ministerstwo zdrowia w poniedziałek 23 marca tuż przed godziną 13. poinformowało o kolejnych 36 przypadkach zachorowań. Nowe przypadki dotyczą:

16 osób z woj. dolnośląskiego,

5 osób z woj. lubuskiego,

5 osób z woj. opolskiego,

4 osób z woj. małopolskiego,

3 osób z woj. lubelskiego,

3 osób z łódzkiego.

Na ten moment odnotowano już 684 przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce. 8 pacjentów niestety zmarło. 

W niedzielę 22 marca z powodu koronawirusa w Polsce zmarły dwie osoby - 37-latka ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni pacjent z Radomia.

Badania na koronawirusa
East News

W poniedziałek 23 marca poinformowano o śmierci kolejnego pacjenta, który był zakażony koronawirusem. To 83-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach. 

Badania na koronawirusa
East News

Zobacz także

Minister Zdrowia o epidemii koronawirusa w naszym kraju: "Robię wszystko, by nie powtórzył się scenariusz włoski"

Badania na koronawirusa

Koronawirus w Polsce, 23.03: Właśnie potwierdzono 57 nowych przypadków zarażenia!

 

Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem! Miała zaledwie 57 lat
Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące? 

Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Pierwszy przypadek zarażenia w Polsce zdiagnozowano 4 marca. Dziś (poranek 17 marca), Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 205 przypadków zarażeń, w tym 5 ofiar śmiertelnych. Liczba zarażonych ciągle rośnie. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące?  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce, 16.03. Zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Nie żyje piąta osoba zarażona koronawirusem. Kim była?  Podano kolejną tragiczną informację o śmierci pacjenta zarażonego koronawirusem. Piątą ofiarą jest 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Wałbrzychu.  Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem - podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.  Minister Zdrowia podczas jednej z konferencji zakomunikował, że trzeba przygotować się na coraz większą liczbę zarażeń:  Prawdopodobnie za tydzień, może trochę dłużej, będzie w Polsce nawet tak jak w innych krajach około 1000 osób z potwierdzonym zakażeniem. Miejmy nadzieję, że mniej - mówił podczas piątkowego wystąpienia. Przypominamy, że władze i oraz służba zdrowia apelują, aby unikać skupisk ludzi i pozostać w swoich domach na okres kwarantanny, aby zapobiegać rozprzestrzeniającemu się koronawirusowi.  Kim są ofiary koronawirusa w Polsce?  Pierwsza ofiara koronawirusa to 57-letnia kobieta. Zmarła pacjentka miała mieć kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. Zmarła 12 marca w poznańskim szpitalu.  Druga ofiara to 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim...

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zachorowań. Ilu jest chorych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce: 24.03: Potwierdzono kolejne 8 przypadków. Nie żyje dziewiąty pacjent!
Koronawirus w Polsce: 24.03: Potwierdzono kolejne 8 przypadków. Nie żyje dziewiąty pacjent!

Za nami rekordowy poniedziałek, jeżeli chodzi o liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce. Do tamtej pory Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 749 zarażeń wirusem COVID-19 z czego 8 osób to ofiary śmiertelne. Wczoraj liczba osób wzrosła aż o 115 przypadków.  Ósma ofiara koronawirusa zmarła w 23 marca w szpitalu w Tychach. Miała choroby współistniejące. Materiał jest aktualizowany na bieżąco.  24 marca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zachorowaniach. Aktualnie zakażonych koronawirusem zostało 766 osób, z czego 8 zmarło.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce! Koronawirus w Polsce. Kolejne przypadki zachorowań W wtorkowy poranek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 17 przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Mowa o:  - 5 osobach z woj. zachodniopomorskiego - 5 osobach z woj. śląskiego, - 3 osobach z woj. lubuskiego, - 2 osobach z woj. opolskiego, - 1 osobie z woj. pomorskiego, - 1 osobie z woj. wielkkopolskiego.  [AKTUALIZACJA] godz. 10:50 Nie żyje 9 osoba zarażona koronawirusem Ministerstwo zdrowia potwierdziło kolejnych 8 przypadków zarażenia koronawirusem. Mowa o: - 7 osobach z woj. podkarpackiego - 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego Potwierdzono również śmierć 9 pacjenta, zakażonego wirusem COVID-19. Był to 68-letni ksiądz, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki i miał choroby współistniejące.  Dziś, 24 marca 2020 r. o godz. 5.30 w Szpitalu w Puławach zmarł ks. Henryk Borzęcki - zarażony koronawirusem. Szczegóły pogrzebu w trakcie ustalania - pisze diecezja Zamojsko-Lubaczowska na Twitterze.   Dziś, 24 marca 2020 r. o godz. 5.30 w Szpitalu w Puławach zmarł ks. Henryk...

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 
Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 

Nie żyje 73-letni pacjent zarażony koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że drugą śmiertlelną ofiarą niebezpiecznego wirusa jest pacjent ze szpitala we Wrocławiu. Mężczyzna był w ciężkim stanie i zmagał się z innymi chorobami.  Zmarła druga osoba zakażona #koronawirus. To 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał we wrocławskim szpitalu (woj. dolnośląskie) i miał choroby współistniejące- poinfomorwało Ministerstwo Zdrowia.  Niestety, to już druga ofiara śmiertelna w Polsce. 12 marca w szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta, która trafiła pod opiekę specjalistów zaledwie kilka dni wcześniej. Kobieta była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.  Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Zmarł 73-letni mężczyzna zarażony koronawirusem.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner