Party Stories
Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy

Koronawirus w Polsce: nie żyje 6 osoba! To 27-letnia kobieta!

Nie żyje 6. ofiara koronawirusa w Polsce.

Kolejne tragiczne informacje: Zmarła 6. osoba w Polsce, która była zarażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta z województwa podkarpackiego. Tą smutną wiadomość przekazało za pośrednictwem Facebooka, ministerstwo zdrowia. 

Zobacz także: Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe!

Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Zmarła 6. osoba w Polsce zarażona koronawirusem 

Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Jednocześnie przekazano tragiczne informacje o śmierci 27-letniej kobiety. 

Mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim - poinformowało za pośrednictwem Facebooka, Ministerstwo zdrowia. 

Na ten moment nie ma żadnych informacji, czy 27 - latka miała inne choroby współistniejące. Zmarła kobieta jest najmłodszą ofiarą koronawirusa w Polsce. 

[AKTUALIZACJA] godz. 12:30

Według informacji uzyskanych przez reporterów RMF FM, kobieta nie miała innych poważnych chorób. Kilka dni temu urodziła dziecko. Wirusem zaraziła się od własnej matki.

[AKTUALIZACJA] godz. 13:20 

Jak poinformował w "Wydarzeniach 12:50" rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz, bezpośrednią przyczyną śmierci nie był koronawirus, a sepsa.

W Polsce z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych SARS-CoV-2

Koronawirus
EastNews

W sumie odnotowano już 378 przypadków zakażenia koronawirusem w naszym kraju 

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
koronawirus
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Kolejne przypadki zarażonych osób! Najnowsze informacje
Koronawirus w Polsce, piątek 13.03. Pojawiły się kolejne przypadki osób zarażonych wirusem.

Rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek 13.03 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 7 przypadkach, które zostały potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Ile osób w Polsce jest w sumie zarażonych? Gdzie pojawiły się kolejne przypadki zachorowań? Przeczytajcie poniżej. Materiał będzie na bieżąco aktualizowany.  Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Kolejne przypadki zarażonych koronawirusem osób w Polsce! Z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym kraju. W piątek rano, 13 marca, Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 7 osobach chorych na SARS-CoV-2. Kolejne przypadki odnotowano u: dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk) jednej osoby z woj. lubelskiego (Lublin) jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław)  trzech osób z woj. łódzkiego (Łódź) W sumie na ten moment w Polsce jest 58 przypadków zarażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia apeluje o przestrzeganie zasad higieny oraz o nie wychodzenie z domu, jeżeli nie jest to konieczne. Już kilka dni temu zostały zamknięte placówki oświatowe i kulturalne, aby zminimalizować możliwość zachorowania na  SARS-CoV-2. Odwołano też wszystkie imprezy masowe. Minister apeluje do dzieci i młodzieży, aby wolnego czasu nie traktowały jako dodatkowych ferii i nie spędzały go np.: w galeriach handlowych. Na całym całym świecie odnotowano już prawie 130 tys. przypadków zarażeń koronawirusem. W Europie najbardziej dramatyczna sytuacja jest we Włoszech, gdzie liczba chorych przekroczyła już 12,8 tysiąca. W czwartek 12. marca w Polsce zmarła pierwsza osoba, która była zarażona ...

Koronawirus
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Nie żyje 37-letnia kobieta z Poznania! 

Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo smutne informacje. W szpitalu w Poznaniu zmarła 27-letnia kobieta zakażona koronawirusem. Według informacji opublikowanych na Twitterze zmarła pacjentka do szpitala trafiła w ciężkim stanie i miała choroby współistniejące.   Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci. — Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 22, 2020   Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że w Polsce jest już 547 przypadków zakażeń koronawirusem-niestety, pięć osób zmarło. Przypominamy, że kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci 27-letniej kobiety z woj. podkarpackiego- pacjentka była zakażona koronawirusem jednak przyczyną jej śmierci była sepsa.   Z przykrością informujemy, że dziś rano w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. Pacjentka została przetransportowana ze szpitala w Wolicy k. Kalisza - portal epoznan.pl cytuje Tomasza Stube z urzędu wojewódzkiego. Badania potwierdziły, że kobieta była zakażona koronawirusem. - Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci - dodał Stube. Szpital w Wolicy,  z którego w piątek przetransportowano kobietę, został zamknięty- nikt nie może go opuścić, ani do niego wejść.  Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie.   

Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, 23.03: Właśnie potwierdzono 57 nowych przypadków zarażenia!
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa w naszym kraju. Liczba zakażonych groźnym wirusem z dnia na dzień niestety rośnie w coraz szybszym tempie. W poniedziałek rano, 23 marca, poinformowano o kolejnych  15 przypadkach zarażeń SARS-COV-2 w naszym kraju. [Materiał jest na bieżąco aktualizowany].  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Koronawirus w Polsce. Odnotowano kolejne przypadki zachorowań  Ministerstwo zdrowia przekazało informacje o kolejnych zarażonych osobach w Polsce.  Mamy 15 nowych przypadków zakażenia  #koronawirus , potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia. W niedzielę 22 marca z powodu zakażenia koronawirusem zmarły dwie osoby - 37-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego. W minioną niedzielę przybyło też najwięcej przypadków zakażeń na koronawirusa. Łącznie było to aż 98 osób. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia SARS-COV-2 wzrosła wtedy do 634.  [AKTUALIZACJA], godz. 12:50  Ministerstwo zdrowia poinformowało o 36 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem. Pozytywne przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner