Maja Sablewska zamknęła bloga

Koniec bloga Mai Sablewskiej!

Maja Sablewska zamknęła bloga

Równo rok trwała współpraca marki Rimmel i Mai Sablewskiej. Była menadżerka gwiazd po odejściu z programu "X Factor" została doradcą wizerunkowym Rimmla a jej głównym obowiązkiem było prowadzenie bloga, na którym prezentowała autorskie sposoby na udany wygląd. Od jakiegoś czasu krażyły jednak plotki o tym, jakoby ta współpraca nie układała się najlepiej. Dziś znalazły one swoje oficjalne potwierdzenie. W przesłanym do redakcji Afterparty.pl oświadczeniu czytamy:


Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że współpraca między Mają Sablewską i marką RIMMEL dobiegła końca. Maja przestaje pełnić powierzoną jej funkcję doradcy wizerunkowego marki, a strona internetowa www.majasablewskablog.pl założona w celu promocji tej współpracy, nie będzie już aktywna. W trakcie naszej wspólnej pracy przeprowadziliśmy wiele ciekawych akcji, pokazaliśmy atrakcyjne stylizacje i pomysły na to, jak można odważnie pokazywać wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i styl. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali tę stronę i wspierali nasz projekt,

Z wyrazami szacunku,
Maja Sablewska i Agnieszka Majewska (dyrektor marketing COTY Polska)

 

Cała treść strony majasablewskablog.pl rzeczywiście zniknęła z sieci. Pod tym adresem widnieje już tylko informacja od autorki wraz z podziękowaniami dla czytelników.

Czym teraz będzie zajmować się Maja? Na pewno nie będzie narzekać na brak zajęć. Według ostatnich doniesień ma zaprojektować własną linię ubrań, planuje kolekcję butów, a jakby tego było mało ma wykładać na uczelni.

Przypomnijmy, że jeszcze do wczoraj blog Mai Sablewskiej wyglądał tak:

Będziecie tęsknić za wpisami Mai?

Więcej na temat Maja Sablewska blog
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13