Basia Kurdej-Szatan w różowej czapce

Kolejna rewolucja w życiu Basi Kurdej-Szatan! Przeprowadza się do 100-metrowego apartamentu: "Nowy Rok spędzimy już w nowym mieszkaniu"

Basia Kurdej-Szatan w różowej czapce

U aktorskiej pary ciąg dalszy życiowych rewolucji! Niecały miesiąc temu Barbara Kurdej-Szatan została drugi raz mamą. Teraz okazuje się, że razem z mężem Rafałem Szatanem i dziećmi wkrótce wyprowadzą się ze swojego domu pod Ożarowem Mazowieckim. Aktorzy właśnie kupili nowy apartament w Warszawie.

– Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi być „wypas”. Spełnił moje marzenia – śmieje się Kurdej-Szatan.

Jak ustalił „Flesz” lokum Szatanów ma ponad 100 m kw. i mieści się na ostatnim piętrze apartamentowca. Ma też duży taras z widokiem na miasto, idealny na rodzinne spotkania. Na razie trwa wykańczanie wnętrz, ściśle według wizji Barbary i Rafała.

– Stawiamy na stonowane kolory i naturalne drewno. Będzie także trochę akcentów loftowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nowy Rok spędzimy już w nowym domu – cieszy się gwiazda.

Zobacz także: Rodzinne szczęście Basi Kurdej-Szatan! Przed narodzinami Henia nie było jednak tak kolorowo

Tak wygląda widok z balkonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

To kolejna wielka rewolucja w ich życiu.

Basia KUrdej-Szatan
Instagram

Więcej w nowym "Fleszu".

Blanka Lipińska i Baron na okładce Flesza

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11